bugün

dini bütün müslüman tiptir, bizlere örnek olur.
müslümanlığı, imanı hemen yanında duran sevgilisinden gelir. yoksa ulvi bir şey yoktur ortada.
itü sözlük yazarı değildir. asdfghjk

uludağ sözlük yazarıdır. *****
ne kadar müslüman tanıdıysam alayı baktı. yazın bir ay avrupayı gezdim, hatunlar göt göğüs açık dolaşıyor bir kişinin de bizim abazalar gibi dönüp baktığını görmedim.
daha önce detaylı bir şekilde baktıysa kızın güvenini kazanmak için ayak yapan tiptir.
aklına annesi veya kız kardeşini getirmiştir öyle bir durumda ve gayet tabi gözlerini başka yere kaçırmıştır.
ilginç bir tip. Derhal labaratuvar ortamına alınıp incelenmeli.
Oglum millet iki memeyi webcam aracılıgıyla görebilmek için bile kaç bin takla atıyo haberiniz var mı? iki meme fotografı alıcam diye ne hallerdeler şimdi...
Değer bilin az!
seçici memecidir. her memeye bakmaz.
patronun yanındaki patronun karısı eğilirken gözünüze dik dik bakan patron nedeniyle bakmamaktır. yoksa illa ki göz kayar.
sonuçta her zaman ortada olmayan bir şey görülmüştür..görülünce niye bakılmasındır..
maldır. malaktır. affetmem aynen ront.
anıldığının aksine sayısı az olmayan tiptir. Ya da yok, düşündüm de, azmış. insanın aklı meşgulse gözü de onda oluyor. işin kötü yani bu arkadaşlar görebileceği her ten rengine bakarak kendi onurlarını ve düşünebilme potansiyellerini düşürüyor. Tabi bu durumun müslümanlık veya ateistlik ile ilgisi yok. Müslüman olmasına rağmen müslüman olmanın ne manaya geldiğini kavrayamamış büyük çoğunluk elbette ki ona buna bakacaktır. insanın kendini geliştirmesi gerekiyor.
"senin büzülmüş memelerine mi kaldık" diyen tiptir, demiyordur lan niye desin bakıyordur kesin.
maldır. uzatmanın anlamı yok.
o anda başka hatunun kalçasına bakmakla meşgul olan kişidir net.
ibne misin denilerek kız tarafından tekme yiyebilir.
bizden değildir.
entry nick uyumu guzel olur.
fotoğrafik hafızası güçlü kişi.
testosteronu eksiktir.
(bkz: zorunda mıyım) tovbe tovbe. tip demis bir de.
hayalimdeki erkektir.
çüksüz olabilir.
bakış açısı farklıdır.