bugün

Hoşgelmiş bari.
arkideşler, arkideşler az önce sınıftaydım işte ders falan vardı. Neyse biliyorsunuz ki ben yalnız, utangaç, ezik adamın tekiyim neyse konu bu değil.

Yine yalnızlığımı göstermemek adına sınıfta muhabbet eden arkideşlerimin yanına gittim. Onlar muhabbet ediyor ben ise onları dinlemiş gibi yapıyordum. neyse ise baktım bunları hiç konuşturmuyp beni. onların arasından birinin yanına oturdum, oturduğım gibi o kalktı. Yalnız kaaldım yine. yalnızız amk işte.
vasat ötesi bir troll olmaktan ileri gidemeyecek yazardır.

(bkz: nerede o eski troller)
troll değil, gerçek kişiliğimi sergiliyorum diyorum gerizekalılar halen anlamıyor. sen trollük yapıyorsun diyor

neyse yeni gelişme var zaten onu anlatayım kankişler size.

ya da sonra anlatacağım, blog gibi kullanıyoruz burayı da ama neyse. Yalnız adamız, idare etçeeniz.
Cagdasligin ne demek oldugunu bile bilmeyen troll.
(bkz: o benim lan)
gerçekten troll olduğunu belirten yazar.
yarın okulu olan yazar. 2 gündür eziklik anılarımı anlatamıyorum. heyecanla yarını bekleyin.
tiksinti veren erkek tipi.
arkadaşını sözlüktekilerle tanıştırmak isteyen yazar.

--spoiler--

hüseyin : görsel

yazarlar:

--spoiler--

--spoiler--

yazarlar

hüso : görsel
--spoiler--

hüso benim üniversitemde bulunan, bulunduğum sınıfın 2 kat üstündedir. arada gidip konuşuyoruz falan, bana çikolata satıyor. malum utangaç herifiz ,kantinciden alacak halimiz yok.
kendi kendine konuşan kese kağıdı gibi olan yazar.

görsel
yalnız değilsin . adam resmen hayalimdeki nicki almış.
bu isim altında başlık açan yaratığın sözlükte yazmasına izin veren moderatör de en az onun kadar eziktir.
şu an sınıfta ders dinleyen yazar. vizeler bitmedi malum.
kendisi özünde iyi ama çevresi kötü olan yazar.
Sözlük formatına uygun bir şekilde sözlüğü beceren zeki, eğlenceli.
TANIMADAN ETMEDEN MiLLETiN NiCKALTINA O YAZAR iLE iLGiLi ABUK SABUK ŞEYLER YAZAN YAZARIMSI KiŞi. SANIRIM SORUNLARI ÇOK DERiNLERDE YATIYOR.
sözlüğü trollük yapmak için kullanmasından ötürü sevmediğim yazar. bu vesileyle '' adam sizinle kafa buluyor '' diyerek trolleri savunanlara da ne kadar gıcık olduğumu belirtmek istedim.
kendisiyle sorunum yok ama trollükle sorunum var. bu kadar işte...
sevilmek isteyen yazar ciddi ciddi. Bu okuldaki itler sevmiyor bari siz sevin. trollüz falan ama özümüzde iyi çocuklarız.
yolda yürürken küçük köpekle oynayan birine 25 saniyeliğine vurulmuş yazar. kız sandık amk erkek çıktı, ne talihsiz adamız. ama öyle böyle değil köpekle kız gibi oynuyordu, suç onun.
reza zarrab'ın avukatlığını yapan yazar.

(bkz: reza zarrab a iftira atan densizler/#26169445)
aslında psikolojisi aşırı derecede bozuk olan yazar. kızmayın ona. yalnızlık zor.

selahattinin selamı var: (img:#715510)
zamanı gelmiş vedadır, belki beni özlemeyeceksiniz ama ben sizi, hepinizi özleyeceğ .. şaka lan, ne özleyecegim sizi.
Fazla silklenmeyen veda.

Bir

Nikimyokki adlı yazarın sözlüğe vedası
Değildir.
gerçekten biri bu kafayı açıklasın. sözlüğe bakış açımı değiştiren bir kişiliktir kendisi ya da insanlığa ya da her neyse.
00 00 ı dört gözle beklemekteyim! umarım intihar eder.