1. 1.
  Şüphesiz ki kendini bilmemezliktir. kulvarın farklı karşim senin. sen git "nasıl küme düşmeyeceksiniz, o 250 milyon borcun altından nasıl kalkacaksınız, başkanınız nasıl kaçtı, nasri, maicon, etoo nasıl g.tünüze girdi, neden tırto futbolcularınız var, teknik direktörünüz neden yok, stadınızın açılış maçında bizden nasıl 5 gol yediniz", bunları düşün. senin haddine değil beşiktaş'a laf söylemek. yeter. evet.
  11 -8 ... totonok folmondoko boton gomo
 2. 2.
  gerzek işidir. adam giyerim deyip giymediği bikinilerden, beşiktaşa girecek diye ümit edip evine götürdüğü borulardan kolleksiyon yaptı hala akıllanmadı.
  8 -1 ... serdarsl06
 3. 3.
  Yazık la kimin çocuğuysa.
  3 ... frekans
 4. 4.
  internet böyle bir şey işte insanlar yersiz yersiz konuşabiliyorlar. Bunu bilerek internette bulunmak lazım. Gerçi bazen gerçekten sinir bozmuyor değil ama elden bir şey gelmez.
  3 ... icini oldugu gibi doken adam
 5. 5.
  (bkz: beşiktaş 5iktaş mı 6eşiktaş mı 8taş mı olur)
  tipe bak, 5iktaşmış, 6eşiktaşmış, 8taşmış.
  7 yaşındaki youtube fenomeni bebeler böyle konuşmuyor.
  eşşeğin zki olur.

  al bu olur.
  ezik antalyasporlu olup 24 saat bjk ya saydırmak
  4 -1 ... totonok folmondoko boton gomo
 6. 6.
  Ne yapsın abisi kendi takımlarında ( iki takımı var biri antalyaspor diğeri fenerbahçe) böyle bir başarı göremeyince e bir de hazım problemi olunca böyle çeneye vuruyor işte.

  Fener en son şl ye gittiğinde bu bebe suya bu diyordu belli ki hatırlamıyor bile.
  1 ... frekans
 7. 7.
  emek hırsızlarını üzmüştür.
  1 -3 ... forza antalyaspor
 8. 8.
  totonok abi seni antalyaspor'a yaptığın bu hakaretten dolayı kınıyorum. ben antalyaspor'u severim. bazı şahsiyetlerin (o kendini biliyor) sözlükte yaptığı dengesiz hareketler için antalyaspor'a ezik demen hiç hoş değil. futbolda yenmekte var yenilmekte bunu unutmamak gerek.
  6 ... bedreddin
 9. 9.
  beşiktaş a saydırmasına falan bir şey demeyeceğim, haydi galatasaray için dediklerini de bir yana koyalım. söz konusu yazarın bu yazdıklarını 10 sene sonra çocuğu görse babasıyla gurur duyardı.
  3 -1 ... dirilis yarinlara kaldi
 10. 10.
  kusura bakmayın da eziklikte kimse beşiktaşlıların eline su dökemez. bizim büyüğüz diye derdimiz yok ama siz her ortamda kendinizi büyük takımız diye kabul ettirmek zorundasınız. her zaman fb ve gs nin gölgesinde kalacaksınız.

  ayrıca antalyasporluyuz diye beşiktaşa saydıramayacak mıyız? sevmek zorunda mıyım? sizin gibi anadolu takımlarının en çok hakkını yiyen emek hırsızı takımı kim sevecek ulan?
  1 -2 ... forza antalyaspor