bugün

bir kaan ertem klasiği. gündemde kalmak uğruna olmadık maymunluklar yapan sözde şarkıcıları ti'ye aldığı karikatür kahramanıdır. gerçek hayatta nihat doğan'a benzetiyorum ben bunu.
ailecek hastası olduğumuz bir kaan ertem tipi.ülkemizdeki sanatçılar* kadar olmasa da hayat felsefesi çeşitli abukluklar yaparak gündemde kalmaktır.Sahneye bungee jumping le inmek ister yere çakılır.Bir hikayede de balonla geliyordu sahneye.Balon patlayınca ege de kaybolmuş yunan balıkçılar bulmuştu bunu.diger bir hikayesinde de ucuz albüm yapmak icin bolivyaya gidip gerillalar tarafından kaçırılmıştı.
Ayrıca (bkz: gokhan ozen)
(bkz: akdenizde jetski ile kaybolmak)
her popüler olma sevdasında hüsrana uğrayarak başına gelmedik iş kalmayan dimyata pirince giderken evdeki bulguru da yitiren ezik şarkıcı.
televole kültürüne göndermelerde bulunan kaan ertem karikatürü.
" iyide benim şarkılarm zaten hep aşk, meşk, sikiş sokuş daha ne yapayım?" sorusunu imaj makerine yönelten karakter.
kimilerinin alihan, kimilerinin atilla taş, benim ise teomana benzettiğim şarkıcı karekteri. kim olduğu konusunda yazarlar tam mutabakata vermış değiller...
kaan ertem tarafından çizilen süper bir çizgi öykü, ayrıca her ay bir televole ünlüsüne de ayar vermektedir...
kaan ertem'in Lmanyak'taki çizgi dizilerinden biridir. En son sayfada yer alır ve kitapçılardan rahatlıkla okunabilir. Ayrıca kaan ertem lmanyak'ta zıçan adam adlı bir karikatür daha çizmektedir.
(bkz: berdan mardini)
L manyak dergisinin hep son sayfasinda bulundugu icin, goz gezdirme ayagina belese okunabilen ezik karakter.
(bkz: sedat yüce) ile benzeşikliği dikkat çekmektedir.
aşkımı ılık ılık iç bebeğim
sarı saçlı kahpem
ıslak ıslak, ılık ılık
sarı saçınla öldür beni kahpem... diye de bir eseri vardır
(bkz: ismail yk)
bir l manyak klasiği olmuş, gerçek hayatta ismail yk ile özdeşleştirdiğim karikatür karakteri.
bir macerasında hastaneye kaldırılmış ve hastaneden verdiği meydan okuyucu demeçler üzerine yanına gelen silahlı adamların ''tika tika tika'' şeklinde mermileri g.tüne boşalttığı ve g.tünde bildiğimiz mermi deliği açılan sanatçıdır.
barda pavyonda 3 tane bira sattırmak için şarkı söyleyip de kendini frank sinatra sanan eziklerin atası.
altuğ isimli kişilere zorla okutturulası l manyak efsanesi. şubat 09 bölümündeki "altuğ feci şekilde sitildi" şeklindeki gazete manşeti hele, altuğ isimli arkadaşımla 1 hafta dalga geçmemi sağlamıştır.
bir macerada radyodan duyduğu arap müziğini beğenip şarkı yapmuş, fakat söz konusu müziğin terör örgütü marşı çıkması üzerine polislerden bir güzel sopa yemiş karakter.
lemanyak dergisinde alırken bakılacak karaktertir.
(bkz: Kaan ERTEM klasiği)
lemanyak dergisinin arka sayfasında bulunan * bir kaan ertem klasiği.ne zaman okusam serdar ortaç gelir aklıma.
Kaan ertem klasiğidir. Bir şarkısında ' ah bu kollar kimi sarar, ah bu dil kimi yalar' diyordu. Şimdiki şarkıcaların neredeyse tamamına hitap etmektedir.
(bkz: ezik yazar aytuğ)
güncel Önemli Başlıklar