1. 1.
    Böyle eskort çocuklarını siz meşhur ettiniz
    Gerizekali saçma sapan sarılarını sabahlara kadar siz dinlediniz siz arabalarda son ses dinlediniz dinlettiniz...

Sonucuna katlanin..
    28 -2 ... blackmen
  2. 2.
    Ezhel sevenin de dinleyenin de aklından şüphe ederim. Adam igrenc,sevenleri daha iğrenç
    4 -1 ... fegeleinn
  3. 3.
    Böyle yavsakları meshur edip prim veren ergenlere ne demeli peki ??
    2 ... demokratik despot
  4. 4.
    Ben norm ender dinliyorum beni alakadar etmez.
    1 -1 ... uzay muhtari
  5. 5.
    ezhel seni severim , şarkılarını sevmem ama bu ne biçim paylaşımdır ? utanman arlanman yok mu ? bizim orada mehmetçiklerimiz şehit oluyor vatan için , sen orada savaşa hayır diyorsun. lan biz kafamıza göre mi savaş yapıyoruz , biz orada vatanımız için savaş yapıyoruz. anlamıyonmu ?

bu kadar milliyetçiysen araştırısın türkiye neden savaşıyor diye ? öyle instagram'dan ben şöyleyim , savaşa hayır diyip tarafımı belli edeyim falan böyle işler yürümüyor.

bildiğim kadarıyla 6 aydır almanya'da kalıyorsun. hiç türkiye'ye gelmiyorsun. o kadar paran var , paran olmasa her neyse ? neden türkiye'ye gelmiyorsun , almanya'da milliyetçilik yapıyorsun.

ezhel hiç konuşma bence sen sus , boş konuşuyorsun çünkü.
    3 -2 ... atini siken kovboyu siken at
  6. 6.
    aynı adamın son albümünün adı made in turkey amk.

bu ne yaman çelişki anne.
    1 ... sahiden iyi mi geceler
  7. 7.
    bu adamı sevmiyorum çünkü ne dedigini pek anlamıyorum anladıgım kısımlarıda pek ilgimi çekmiyor ama bu kadar çok siyasi paylaşım yapıyor anlamıyorum. türkiye'de ünlü oluyorsun para kazanıyorsun ama başka ülke hayali kuruyorsun.
    3 ... birimza
  8. 8.
    Ezhel in Instagramını bulamayan ben miyim tek? Tr da kapalı mi?
    -1 ... elcevap
  9. 9.
    --spoiler--
    her solcu gibi
    --spoiler--

genelleme yapmamak lazım.
    4 -4 ... mastor
  10. 10.
    Sadece ezhel değil ki kemalistlerin bir kısmı yine böyle. Kısura bakayında parti içerisinde canan kaftancıoğlu gibi düşünenlerin sayısı hiç de az değil. Belkide kadrolarla ilgilenen kişinin canan kaftancıoğlu olmasından iler geliyordur bu dırum ç. Fakat son zamanlar gözlemlediğim durum şu ki chp atatürkün partisi olması yokundan hızla uzaklaşıp kürtleşiyor. Hatta biraz da pkklılaşıyor gibi sanki.
    2 -1 ... rebel12