bugün

Ezhel sevenin de dinleyenin de aklından şüphe ederim. Adam igrenc,sevenleri daha iğrenç
aynı adamın son albümünün adı made in turkey amk.

bu ne yaman çelişki anne.
bu adamı sevmiyorum çünkü ne dedigini pek anlamıyorum anladıgım kısımlarıda pek ilgimi çekmiyor ama bu kadar çok siyasi paylaşım yapıyor anlamıyorum. türkiye'de ünlü oluyorsun para kazanıyorsun ama başka ülke hayali kuruyorsun.
Ezhel in Instagramını bulamayan ben miyim tek? Tr da kapalı mi?
Sadece ezhel değil ki kemalistlerin bir kısmı yine böyle. Kısura bakayında parti içerisinde canan kaftancıoğlu gibi düşünenlerin sayısı hiç de az değil. Belkide kadrolarla ilgilenen kişinin canan kaftancıoğlu olmasından iler geliyordur bu dırum ç. Fakat son zamanlar gözlemlediğim durum şu ki chp atatürkün partisi olması yokundan hızla uzaklaşıp kürtleşiyor. Hatta biraz da pkklılaşıyor gibi sanki.
Şaşırtmamıştır...

Zaten onun görüşünde olup Kürdistancı olmayan insan mı var lan?
Yalnız son şarkısı çok güzel.
ezhel kim amk? ömrüm boyunca ne dinledim ne de dinleyene saygı duydum. bunu dinleyenin de aklından şüphe ederim. psikolojisi bozuktur. aya'ymış. götür beni aya ne amk?
vallahi billahi samimi yazıyorum bunu;
(bkz: ezhel kim mk)

çok şükür tanımıyorum.
bir "Sakarya'mız koydu hoppa" değildir. birazda bunları gündeme getirin edicikler büdücükler.
Ezhel kim amk.

Yeni yetme şarkıcılar gerçekten rezalet.
bu tarz rapçileri dinleyenlerin beynini s.keyim. sözleri acayip, melodileri acayip, tipleri ayrı acayip.
Norm Enderden gelsin “keltoş babana koş”.
adam çıkıyor yunan gazetesinin ağzı ile bizim ülkemizin cumhurbaşkanına sövüyor buradaki kansızlar da "vuhuu işte gerçek sanatçı".

ne kadar soysuz varsa bu coğrafyada. başka yerde aramayın. suriyeyi bu hale getiren düşünce bunların düşünceleri idi bu arada. allahtan türkiyede katıksız vatansever, devlet aşığı bir yüzde 23 24 lük bir kesim var. oradan kurtarıyoruz.
Şaşırtmamış paylaşımlardır...

Zaten kendisiyle aynı düşüncede olan insanların bir çoğu Kürdistancıdır ve bunu kendisi kadar açık bir şekilde belli etmezler.
Vatan haini serseri itin, Zibidinin teki. Bunun neresi sanatçı? Cihangir tipi solculuk, sosyal demokrasi filan değil, düpedüz terörist sevicilik ve bölücülüktür bu solculuk değildir..
allahın keşinden şaşırtmayan paylaşımlar. bunu dinleyenin de dinletenin de aklına tüküreyim.
görsel
görsel

Ezhel'in yaptığı paylaşımları Kürdistancı paylaşımlar olarak görmeyenlere sesleniyorum...

Yaptığı paylaşımlarda Antifa logosunun baskısını çok net bir şekilde görüyorsunuzdur...

Hadi şimdi yolladığım görsellere de bakın ve Antifa'nın aslında ne olduğunun farkına varın.

Aferin...

Aferin sizlere küçük fasulyeler.

Antifa, Kuzey Suriye'de PKK'yı devlet haline getirmek isteyenlerin de silahlı gücüdür.

Şimdi bu adamı savunanlara tekrar sormak istiyorum;

Bu adamı savunurken kimleri de savunduğunuzun farkında mısınız?

Bence farkındasınız da işinize geliyor çünkü.

Ne de olsa 6-7 Ekim olaylarından sorumlu, "Apo'nun heykelini dikeceğiz!" diyen, en az 50 kişinin ölümünden sorumlu Selehattin'e övgüler yağdıranların peşine takılmış insanlarsınız.

Sizden her şey beklenir.
Zaten vatanını milletini seven dini bütün biri olsa meşhur etmezlerdi.