1. 1.
    Altın zamanlarıydı kesinlikle.

Mesela 12-13 yaşındaki çocuklar bilmezdi o zaman. Şimdi yolda yürüyorum çocuklar oturmuş, imkansızımmm..benim imkansızımm, diye zırıldanıyorlar.

Tabii ki sadece bu çocukları kast etmiyorum, çoğu insan ezhelin eskiden ais ezhel olduğunu bilmez mesela. Daha kaliteli zamanlarını bilmez. Bu yüzden biraz ayrıcalıklıyız.

Şu an kendisini dinlemiyorum maalesef, çünkü sosis ve salam bana hitap etmiyor.
    3 -1 ... issizbayan
  2. 2.
    Ezhel ateşli ve şımarık bir çocuk. Masal ülkesinde kendi kafilesini kuran bir çocuk. Kendi kavgasında bir deri bir kemik kalınca hitap ettiği kitleyi tatmin etmemeye başlamıştır.

Pek tabi artık kimse yanında olmak istemez. Ezhel için artık kapılar kapanmıştır ve kendi kirliliği boyunu aşınca kendi doğrularıyla mutlu mesut kalmayı tercih etmiştir.
    -1 ... fokus
  3. 3.
    Başşak senfoni gibi bir seri çıkardığı zamanlar otobüs durağında freestyle yaptığı zamanlar.
    ... meruem
  4. 4.
    Sıra ais ezhelde homie!

Rastalarin baş kaldırdığı zamanlardı, cavayi bremindi.

Nerden nereye...
    ... japonella
  5. 5.
    Çocukluğumun dönemleriydi o zamanlar.

Ezhel ais Ezheldi ah ah.
    1 ... keyf kahyasi
  6. 6.
    ''la noly'' adlı şarkısı ile dalga geçerek sevdiğimiz insan olduğu zamanlardı..

şimdi hem karakter hem kalite açısından çok da göze güzel gözükmüyor, tanımadım önyargılı olmak istemem ama yarattığı kitle kesinlikle böyle.
    ezhel in ais ezhel olduğu zamanlar
    ... napesend