bugün

onuncu nesil yazar.
iki güzel isim. gerisi boş.
(bkz: hg harun abi)
nickinden dolayı antipatimi kazanan yazar. hoş gelmemiş yazar hani geri gitse mahsuru olmaz.
iyi günler diliyorum.
nicki ile dikkatimi çeken yazar. iki ismini de yazmış. ısrarla kızım lan yavşayın filan der gibi bir hali var.
Adının ezgi zeynep olduğunu tahmin ettiğim yazar. içime doğdu. Yalnız soyadını hiç kimse bilmiyor. Öyle de gizemli ve sır dolu bir yazardır kendileri. Hoş gelmişler efendim.
kız ismiya hemen yavşayın amk.
--spoiler--

eneee gadın.

--spoiler--
kız seni yerler, yerler seni ham yapar bu erkek yazarlar...
kurtlar sofrasına düşmüş bir yavru ceylan , parça parça ederler seni burda, 4 lü gang bang yaptırırlar, suyunu içerler senin aman ha.
(#18829921) tarihi muhteşem yüzyıldan bile öğreniyor olsa böylesine hata yapması mümkün olmayan yazar. fatih sultan mehmet'in rüyalarına girip aklın nerde bre gafil demesi ihtimaller arasında.
iki eski sevgilimin tek isim olmus hali sogudum simdiden.
7. 8. nesilden birinin fake hesabıdır.
inanılmaz tatlı entryleri olan fantastik yazar.
çıtır nesil yazarı. Hoş gelmiştir kendileri...
çok belirgin kullanıcı adı seçmiş. Ben kızım beyler, kaçırmayın beni der gibi. Ne la bu.
entryleri bir cümleyi geçmeyen, yazıları gayet sığ sözlük kullanıcısı. xxx başlığına "yaşadığım durumdur" yazmak ne kadar yaratıcı tartışılır.
insanın aklına geçmişi getiriyor. o yüzden her bu başlığı gördüğümde içimde bir duygu oluşuyor. yazar hakkında kimdir, nedir, necidir nasıl yazar hakkında hiç bir bilgim yok gerçekten. keşke farklı bir nickle gelseydi de beni üzmeseydi.
17 yaşından büyük olmadığını tahmin ettiğim, onuncu nesil yazar.
Televizyon/Medya sektöründe çalışan bir bayan olduğunu tahmin ettiğim nesildaş yazardır.
yazılarında hayatın ta kendisini bulduğum sıcacık uslubuyla beni etkileyen sözlüğün en iyi yazarlarından.....

edit: lan keşke ilk entryleri okusaydım erkekmiş ya lan. iki gramlık iltifat yeteneğimiz vardı o da boşa gitti akü.
adam reklamı biliyor. hoş gelmiş.
(#19007529)

şaka yapıyor olmasını dilediğim yazar.
Milleti eleştireceğine dönüp kendisine baksın. kimse hatasız değildir hani çıkar bir hatan o yüzden.
az yazan öz yazan kaliteli yazardır.
güncel Önemli Başlıklar