1. 1.
    muhtemelen hayatında eli kız eline değmemiş söylediğine kendisi bile inanmayan onu bunu kötülemeyi kendisine biat etmiş tam bir loser insandır.

allah aşkına bu kadın nasıl çirkin olabilir? ezgi mola ya çirkin diyen insan
    4 -3 ... kahraman zorbey
  2. 2.
    Hiçbir zaman güzel bulmadım.

Edit: niye eksiliyorsunuz kardeşim beğenmiyorum zorla mı.
    2 -7 ... katzee
  3. 3.
    Bu kadınla bizzat tanışmış ve muhabbet etmiş biri olarak söylüyorum. Birincisi güzellik göreceli ama evet güzeldir. ikincisi ise hayatınızda göremeyeceğiniz kadar mütevazı bir insandır.
    3 -1 ... kokulu tuvalet kagidi
  4. 4.
    Çirkin değil, kendine has bir havası var.

Ammavelakin ezgi hanım'la eski iş yerimde bir işbirliği yapmak istemiştik, aşırı derecede profesyonellikten uzak bir tavır sergilemişti. kendisinden mi, menajerinden mi kaynaklanıyor bilemedim. Günahını almayayım.
    3 günlük influencerlar bile daha profesyonel davranmıştı.
    4 ... yasak merve
  5. 5.
    güzel değil de tatlı hoş ve sempatik diyelim.
    1 ... dertler derya olmus
  6. 6.
    Güzellik ve çirkinlik göreceli bir kavramdır. Ezgi mola güzel bir kadın değildir sadece sevimli bir kadındır .
    ... sperm man
  7. 7.
    Zevki farklıdır.
    Tuba Büyüküstün sever onlar.
    1 ... lucianus
  8. 8.
    çirkin değil ama ultra güzelde değil orta halli sempatik birisi. aklımdaki imajı pembe pijaması ile evde oturan ev kızı tipi sempatik birisi, bizden biri gibi diğer sosyetik tiplere benzemiyor.

ünlülerin çoğu makyaj güzeli makyajsız halleri çok kötü olanlar var. birde hadise yi güzel ve seksi bulanlar var gözlerini kontrol ettirmeleri lazım.
    ... minmimeranim