bugün

koca gözleri ve burusuk agzi ile ezgi mola nin çirkin degil çipçirkin olmasi durumudur. gülüsü de asiri iticidir. allah düsmanimin basina vermesin. nasil begeniyorlar ki bunu. tiiffss.
10. köyden bildiren yazar beyanı.
tam aksine ben güzel ve sempatik buluyorum. löp löpte eti var. (evlenicek kadın için olmazsa olmaz özellik)
her tarafı yenilesidir.
edit:zevkler ve renkler tartışılmamasına rağmen neden eksilediniz anlamadım
benim zevkim budur hatta abartıyorum victoria secret mankeni mi yoksa ezgi mola ile mi evlenirsin deseler ezgi mola derim. kadının evlenilesi bir çekiciliği var . buna eksi veren kesinlikle kıskanan kuru bacaklardır.
aynen birader. neyi güzelse artık.
erkeklerin aradığı kadın tipi. (balık etli, gülüşü güzel)
Yine de size bakmaz.
bunu diyen de büyük ihtimal aynaya baktığında aynayı çatlatacak türden tipsiz biridir.
mına koyim kendi tipine bakmaz gidip de sağa solun güzelliğine laf ederler. değişikler.
bir insanı güzel yapan değerler sadece fiziksel özellikleri değildir. katılmadığım görüş. bakmayı bilmek gerekir.
sagdan soldan tasan kat kat etleri ve komik olmayan gereksiz esprileri ile ezgi mola nin asirinin asirisi derecede cirkin ve itici olmasidir.

popom daha güzeldir.
Ulan bir kadının hiç mi feminen bir tarafı olmaz. Erkek gibi kadın resmen. (bkz: Adam gibi Kadın)
Aynı zamanda küfürbazdır

görsel
çirkin diyebilmek için makyajsız görmem lazım ama provakatör ve sevimsiz biri olduğunu düşünüyorum.
Oyuncuları çirkin ya da güzel diye ayırmaktansa oynadığı rolün hakkını verip veremediğine göre ayırmamız lazım bence. Bu algı yüzünden vitrin bebekleriyle dolu ortalık.