bugün

fenerbahçe taraftarıdır.

kendilerinin hiçbir başarısı yoktur. sike sürülecek dahi akılları yoktur. galatasaray'ın yenilgisini fenerbahçe'nin başarısı sanırlar.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
övünmeyle, john benjamin toshack geçmenin farkını bilmeyen yazar hezeyanıdır.
şikeci gavatlardır.
Zavallı mahlukatlardır. Barozlardır. Tuttuğu takım bizim rakiplerimizdir.
kedigiller familyasının en ezik topluluğuna dert olmuştur.
dalga geçme ayarını bilmeyen malların yaptığıdır.
övünmek değil de taşşağa dolamak diyelim biz ona anlam kayması oluyo çünkü.
dur bak keyiflendim gene şöyle güzel köpüklü bir türk kahvesiyle uzun malbuş güzel gider şimdi.
tamam melis ağlama.
6alatasaraylıdır. zira hatırlanırsa adları bukalemuna çıkmıştı fener kimle maç yapıyorsa onun rengine bürünmekten. kimsenin 6s'nin rakibini tenezül edip tuttuğu yok. fark yemişsin hem de öyle böyle bir fark değil. nerden baksan tutarsızlık nerden baksan ahmakça.

üstelik 6 kasım 2002'yi de hatırlatıyor. haliyle taşşak konusu oldu galatasaray. kör mü gözünüz 6 tane yemeseydiniz arkadaş.real madride 2-1 yenildin de taşşak mı geçtiler.6 tane yiyiyorsun boru mu?

hoş siz alışkınsınız 6 yemeye ama yine de kendi evinde yenmez ki 6 tane. nasıl taşşak geçilmesin. yahu maç 5-0 oldu stad bir anda boşalmaya başladı. ulan 4-0'ken niye boşaltmadınız stadı. tabi 6 geliyor 6. 11 yıldır çıkmamış acısı.
3 büyük takımın taraftarlarından biridir.
Galatasaray'a;

6alatasaray,

cincon,

diyen puşt taraftarlardır.
olmayan taraftarlar. sadece taşak geçme haklarını kullanıyorlar.
öyle gelip buralarda ağlamak yok.
ilk yarı çok iyiydiniz ama hatırlatırım;
(bkz: resultante importante)
Mağlubiyeti ile övÜnmüyorum. Maçın başından beri destekledim ancak galatasaray hem kendi taraftarını, hemde diğer taraftarları hayal kırıklığına uğrattı. Onca hazırladığınız kaleografiye yazık. Gönül isterdi ki az farkla yenilseydiniz ancak 5 fark nedir arkadaş. Rezillik. Oraya çıkıp 5 fark yemektense hiç çıkmayız daha iyi.

Not: fenerbahçe taraftarıyım.
mesajın kralını almış taraftardır.

(bkz: real madrid galatasaray maçındaki subliminal mesaj)
bunu bütün istanbul takımları birbirlerine yapmıştır. sonu gelmeyecektir bu anlayışta. atışmak elbette güzel ama gurur kırıcı olmak acı verici.
(bkz: s7v7n)
gezi olayların da aslını ortaya koyan, peşkes çekilen bir stat için, sessiz kalınan bir yönetim.daha ne olsun? Her zaman malubiyetinle övünülmeyi hakediyor!
Bunu söyleyen Galatasaray taraftarına sesleniyorum biz yenilince ligdeki 17 takım birden seviniyor. Ben bir Fenerbahçeliyim. Sen bizim yenilgimizle bile övünemezsin. (bkz: Ne büyüksün be Fenerbahçe)
güncel Önemli Başlıklar