1. 1.
    uludağ sözlük yetkisiz karar merci olarak cevap veriyorum kenan birkan!!

dayı dediğiniz adam sadece ses tonuyla bilinç altınıza kazındı.
    dayı, evli olduğu ve çocukları olduğu halde selma ile aşk yaşadı bunun için kenan'ı sırtından bıçakladı sevgilisini elinden aldı.
    kenan masum bir çocuktu. belki tecavüz ederim hamile kalır selma bana bağlı olurdu diye yanlış bir adım attı ama bu hep sevgisinden kaynaklı bir saplantıdan ibaretti. her ne olursa olsun ramiz yan gözle bakmamalıydı.

adamlık, racon diye ihanetlerin türlüsünü etti. kenan'ın ağabeyini öldürdü. daha neler neler.

kenan her şeye rağmen hastanede kalk ramiz abi dedi ya yine sevgisini gösterdi. ama ramiz yüzsüz gibi kenan'ı (artık ne yapmışsa) affetmedi. kenan'ın çocuklarını öldürdü bu herif.

edit: mezarlık sahnesinde kenan, ramiz'e çocuklarını öldürdüğünden bahsetmişti.
    ... atetiyiyenadam
  2. 2.
    ezel dizisinde haklı olan kimdi sorunsalı
    5 -2 ... ruzgara karsi yuruyen adam
  3. 3.
    Son cümle hatalı. Kenan'ın çocuklarını öldürmedi ramiz, çünkü kenan'ın zaten kimsenin tanımadığı, sadece 1 bölümlük ortaya çıkan bir kızı vardı o kadar. Tam tersine, kenan ramiz'in 3 oğlunu aynı gün öldürttü ve ramiz'in son çocuğu olan azad'ı da kaç kere öldürtmeye çalıştı.
    ... hayallere dalan dalgic
  4. 4.
    Eyşan tabi ki.
    ... serefsizimbenmaklimagelmisti
  5. 5.
    Ramiz'in karısı.
    ... good luck with me
  6. 6.
    Ömer di, ömerin annesi , babası ve kardeşiydi.. *
    ... esmer cocuk
  7. 7.
    Yakışıklı serdar ehehe.
    2 ... karton toplayan cocuk
  8. 8.
    ezel dizisinde haklı olan kimdi sorunsalı
    1 ... ahmet beyin ceketi
  9. 9.
    ramiz dayı haklıydı bence.
    ... yazar cizer34
  10. 10.
    Haklı olan tek kişi vardı dizide... O da Ramiz dayı yı vuran mermi.

Aga sonuçta mermi o amacı birini vurmak. Gider salak gibi çelik yelek takmaz isen ölürsün. Merminin hiç suçu yok.
    2 -1 ... uzay muhtari