bugün

ezel isimli, dizimsinin gerçeğidir. aslında ezel, dizi bile sayılmaz ama sevgi pıtırcıkları alınmasın diye böyle açtım başlığı.

yok ramiz dayı'ymış, kenan birkan'mış filan. ara ara, kenan imirzalıoğlu'yla uyutulan, gizli delikanlı çakması insanlar var bu memlekette. bunlar, kenan'ı gördüklerinde, ezik benliklerinde gizlenmiş, o psikopatı dışarı çıkarmaya çalışıyorlar; evde kendilerince. bırakın lan bu işleri.

şu ramiz dayı dediklerine bir bakayım demiştim evvelce izlediğim bir bölümde. aynı, bir zamanların, deli yürek dizisindeki kuşçu. sadece format değişmiş. eyşan desen, zaten eski aynı cansu dere. evlenin lan bari kenan'la artık. siz de rahat edin biz de.

bir de flashback filan yapmış haspalarım dizide. yaaa, sizin neyinize lan avrupai frapanlıklar takınmak, te allaaam ya. şu diziyi izleyeceğime, akasya durağı'nı izlerim, ne kaa güzel, ehe.
şimdi çok sinirlendim işte. edepsizliğin alasıdır. kimse bunun altına entry giripi cevap vermeye kalkmasın. umursamıyoruz, kali almıyoruz beyler.

ezel, behzat'ı sikerrr...

ezel her türlü sikerr..

ezel e laf edenin, aklı kuş kadardır.
öyle bir dizi değildir.klasik kıskançlık krizine girenlerin kullandığı fikirdir bu görüş.**
(bkz: kaçın troll)
(bkz: sözlükteki balon modası)
ezel, türk dizileri arasında en mükemmel kurguya sahip dizidir.
ezel çok bozdu, öyle böyle değil acayip bozdu abi ya!
kurtlar vadisi gibi yıllardır sürdürülmemiş, enterasan güzellikte bir dizidir.
görsel
Varsa şimdi onun gibi dizi o zaman söyleyelim balon olduğunu.
Beni de sarmamıştı, 13. Bölüme kadar izleyip bu ne saçma dizi amk deyip kapatmıştım, yok yüzü değişiyor zengin oluyor he amk he.
güncel Önemli Başlıklar