bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  Öncelikle genelleme yapmıyorum. Sınıfımda bir sürü böyle gerizekalı sürüsü var. Bi ağrınız hakkında bir şey sorsanız ezberlediği her bilgiyi size aktarma peşindedir. O kadar ezber yapıyorlar ki bir müddet sonra beyinleri küfleniyor ve kafaları çalışmaz hale geliyor. Genellike maaşları dolayısı ile tercih ediliyorlar diğer türlü hiç çekilecek gibi değil.
  4 ... sherlockholmesss
 2. 2.
  Aslında hemen hemen her bölümde veya alanda böyle fakat ülkenin sınav sisteminden en iyi notu alan öğrencilerinde ulaştığı sonucun aynı olması biraz üzücü.

  Yabancı ülkede ilk hedefi araştırma oluyorken insanların bizim doktor potansiyelimiz sadece işimi elime alıp parama bakiyimden ibaret. Sonuç? Daha en ufak bir hastalığı tespit edemeyen, yanlış tespit koyan ve üretemeyen insanlar.

  En ufak sorunda hastane hastane gezip bilmem kaçıncı da soruna çare bulan onlarca insan gördüm. Yine de böyle gelmiş böyle gider diyebiliyoruz ancak bu ülke insanı ve sistemleri için.
  3 -1 ... keyf kahyasi
 3. 3.
  Pollere gitmemiştir. Tus kasmıştır.
  1 ... wendy vermeer
 4. 4.
  Ya zaten bu tıp okuyan kesim önüne kitabı ver mal gibi okusun kesimi değil mi?

  Adamın sosyal hayat 0.

  Herhalde yani kitapta okudukları ezber şeyleri söyleyecek.

  (bkz: tıp okuyanların mal olması)
  2 -2 ... sekhmet07
 5. 5.
  Ya benim oda arkadaşım da tıp kazanmış ama bu sene ingilizce hazırlık okuyor. Ygs lys de çıkmıyor ingilizce diye itelemişler buna fiziği matematiği. 3 ay önce ingilizce olarak meraba ben şuyum şuralıyım diyemiyordu. Zaten türkçeyi zor konuşuyor salak. Bunlar ekseriyetle mal olup kitabı ezberleyerek bir yerlere gelir.
  1 -1 ... baba kreyzi