bugün

yarın benden oy alacak partinin milletvekilidir. eski maliye bakanı gibi oğlunun işleri uğruna tek gecede kanun çıkarmamış, kimisi gibi oğluna gemi almamış, bir başkası gibi damadını büyük bir şirkete müdür yaptırmamıştır. günahıda sevabıda kendinedir.
vakitli, vakitsiz olarak sela veya ezan okutmak ezan rahatsızlığı anlamına gelmeyeceği açıktır. ancak mhp'li arkadaş ezan ve sela saatlerini bilmiyorsa; yanılmıyorsa birisi vefat ettiğinde yine sela okunuyor ve bunu da bilmiyorsa; o zaman burda bir rahatsızlık yok, cahillik vardır.
adamın demek istediği konuşma yaptığımız sıralarda sesimiz bastırılsın diye vakitli vakitsiz ezan sela okuyorlar siz nasıl çeviriyorsunuz mhpli ezandan rahatsız oldu vay kafire vaaaay. burda tartışılması gereken böyle bir şey yoksa müezzinlerin iftiraya maruz kalmasıdır.kaçınız haberi okuyup yorum yaptınız çok merak ediyorum lan. körü körüne hiç bi partiye bağlanmam ama burda savunulması gereken başka bi şey var biraz objektif olun.
kendine yaşamak için türkiye dışında başka bir ülke seçmesi gereken milletvekili adayıdır.
ezandan veya seladan değil,

zamanı olmadığı halde akp dışındaki diğer partilerin propagandaları sırasında durup dururken okunmasından şikayetçi olan vekildir.

hala 1900'lü yıllardaki gibi din elden gidiyor diye çığırtkanlık yapıyorsunuz ( bu kısmı moderasyon sildiği için yazamıyorum)

işiniz gücünüz ezan,namaz,allah

ama gerçekte allahınız euro peygamberiniz dolar.

edit: bu yazdım diye beni dinsiz, şerefsiz ilan etmek en şık tabirle orospu çocukluğudur.
sözlük yazar mhp lilerinde müslümanlıktan haz etmediği görmek düşüncelerimizin gerçekliğine bir kat daha artırıyor.
normal olan mhplidir. daha doğrusu anormal olmayan mhplidir.

adam türk milleyetçisidir yahu... illa müslüman olması mı gerekir ki?
bülent arınç'ın istiklal marşı okunurken saygı duruşunda beklemekten rahatsız olduğunu söylemesiyle aynı şeydir.
(bkz: mhp li islam düşmanları)
sözde milliyetçilerin sözde inançları bu kadar olur.
Çorum birinci sıra milletvekili adayı Hidayet Vahapoğlu'dur...

http://www.8sutun.com/MHP...-rahatsızlığı_111225.html
güncel Önemli Başlıklar