1. 1.
  fabrika ayarları dediği ayarlarda, anadolu halkı 1000 yıl boyunca sadece 1932 ve 1950 yılları olmak üzere 18 yıl kalmış. nerenin fabrika ayarı amk? hadi onu da geçtim, bunu söyleyen çocuk ateist, entrylerini incelerseniz görebilirsiniz.

  yallah tek parti türkiyesine, yallah 1933'e veledi ibne seni. git cumhuriyetin onuncu yılını kutla türkçe ezan eşliğinde
  16 -14 ... jeffrey dahmer
 2. 2.
  Jeffrey Dahmer yine koydu geçirdi.
  11 -9 ... ehli sunnet
 3. 3.
  kurucu kadronun vizyoner görüşü mutlaka geri gelecektir. o aydınlık nesil yetişecektir.
  6 -3 ... noxeca
 4. 4.
  ibadet türkçe olmaz. çünkü namazın belli bir kalıbı var ve o kalıp arapça dua üzerine inşa olmuş, türkçe karşılıkları namazı karşılamaz.

  ama ezan, namaza çağrıdır. ibadet gibi değildir. ister ingilizce yap, ister türkçe, ister almanca.
  7 -5 ... saldirayterk
 5. 5.
  "atatürk ölürken aleykümü selem dedi" diye kafa açan nesildir.

  nasıl bir kafa yapınız var sizin biraaader? m.kemal ölürken "aleykümü selam" diyecek, siz ezan ve ibadeti türkçe yapacaksınız öyle mi?

  (bkz: atatürk o dilini yakar)
  5 -7 ... frktmz krds frktmz
 6. 5.
  yakındır. her şeyin sırası var. ardından ezanı kaldıracak nesil de gelecektir, ibadetinize karışmazlar belki. kaçıncı yy.'da yaşıyoruz çomçomlar? yallah somali'ye.
  3 -6 ... agnosticus
 7. 6.
  yerli ve milli dini kuracaklardır.
  2 -2 ... syme
 8. 7.
  allah’ım neden tarihin en gerizekalı neslini
  bizim yaşadığımız zamana denk getirdin neden?
  tespitleri okudukça göz numaram artıyor yeminle öyle berbat.

  çatlasanızda patlasanızda ezanlar susmayacak.

  tengri siz menen allah biz menen.
  2 -6 ... ozzy osbourne
 9. 8.
  kudurun lan geliyoruz. and içtik öfkeliyiz ihanetiniz asla unutulmayacak! yobazları anavatanları arabistana yollayacağız. yatacak yer bulamayacaksınız.
  2 -3 ... napakyanii
 10. 9.
  ne zaman yapacağını tahmin etmesi güç olan türk nesilidir. ayrıca onlar bununla uğraşırken diğer milletlerin nesilleri dini ve ibadeti direk ortadan kaldıracak bilimsel adımlar atmakla meşkul olacaktır muhtelemen. sorunumuz şu ki resme geniş açıdan bakmayı bir türlü başaramıyoruz. sorunumunuz dinlerin ve inanışların hepsi. hepsi ulaşmak istediğimiz yere ulaşamamız için önümüze engel koymak için son güçleriyle savaşıyor ama bunu fark etmek bir kenara fark edenleri dışlayıp linç etmek bizim geleneğimiz olmuş.
  ... t e b