1. 1.
    Yallah israile.
    13 -1 ... serdarsl06
  2. 2.
    evet zorundasın.
    6 -1 ... oguzhandroid
  3. 3.
    Başlığı açan elemanın burada vadesi dolmuş anlaşılan. Ezan okunurken takacaksın kulaklıkları bak o zaman ezan sesi de gelmez. Go to ABD.
    1 ... reality man
  4. 4.
    Yoo zorunda değilsin. Arkadaşın da dedigi gibi gtün yiyosa kulaklığını takarsın. Ama ben kötü niyetli olmadığını var sayıyorum, neden ?

- Gerçekten camiye yardim, cami yapılsın, cami cami diyen topluluk
    - Hacı hoca yüzünden dinimizin kirletilmesinden doğan soğukluk
    - Bilimden çok ilmin ilerliyor olması
    1 ... hayalperestpiyon
  5. 5.
    Zorunda olmamamız lazım da işte n'aparsın. Ezanı istememe hakkımın olması lazım. şöyle ki;
    Okula veya işe gitmek için nasıl bir anons yapılması gerekmiyorsa müslümanları ibadethaneye çağırmak için de bir anonsa gerek yoktur. Hele bu anonsun Arap dilinden yapılmasına hayli hayli gerek yoktur da o ayrı konu. Kaldı ki sadece müslümanlara yapılan bir çağrıyı gayrimüslümler duymak zorunda mıdır? sadece bir soru.

ezan gökten inmedi herhalde. O zamanın toplumu ihtiyaçlarına göre yaptı bunu. bu çağrıya saygı göstermek zorunda mıyım peki? Hadi saygı gösterelim göstermesine de nereye kadar? Günde 5 kere be kardeşim. Yüksek sesli müzikten rahatsız oluyorsam gayet tabi ezanda rahatsız eder.

Neyse bir şey demiyorum idare ediyoruz işte. Ne yapalım?
    1 -5 ... derdini skm diyen psikolog
  6. 7.
    Ruhun duymuyo zaten kulakların da sıkıntı değil boşversene.
    5 -3 ... masumiyetdehlizi
  7. 7.
    yallah yunanistana.
    3 -1 ... kazangap
  8. 8.
    Kulaklarını tıka yada ülkeyi terk et. Burası Müslüman bir ülke burada 'ezan dinmez bayrak inmez'.

Okullar açılsa da ergen başlıklardan kurtulsak.
    6 -1 ... simiago
  9. 9.
    Bu ses tacizdir. inaniyorsanizda inanmayana saygi duyun.
    7 -8 ... hz zani
  10. 10.
    Duymak zorundasın essoluessek. Sozum meclisten dışarı.
    10 -6 ... fikirsizadam60