1. 1.
  tam hali, "ezan okunurken protesto etmeye devam etmemize de kizmislar. ay onu protesto etmicez neyi edicez zaten. siz elinizin erkekligiyle anlamazsiniz fakat biz sizin allahinizdan da alacakliyiz". şeklinde olan bir tweet.

  fazla uzatmayacağım, burada taksim'de ezanın ıslık çalmak sureti ile protesto edilmediğini iddia eden totoşlar ne diyecek, bu durumu nasıl savunacak onu merak ediyorum sadece.

  eyy çapulcular, bakın sizlerle aynı zihniyete sahip bir feminist o akşam, taksim de ezanı protesto ettiklerini alenen ifade ediyor. peki ya siz, siz neyin peşindesiniz.

  haydi görelim bakalım, bu kez nasıl kıvıracaksınız.

  https://twitter.com/icaru...tatus/1104435260446728192
  1 -3 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
 2. 2.
  "ezan protesto edilmedi, yalan bu" diyen şeref haysiyet yoksunları hala bir kılıf uyduramamış anlaşılan. tamam, biraz daha düşünü b'olum. öyle hemen cevap verin demiyorum zaten.
  3 -4 ... inatedipsaunadaterlemeyenadam
 3. 3.
  ezan okunurken protesto edildiğine hemen ikna etmiştir. sisi waldorf evet. aşağıda girilen her yoruma da pek güzel cevaplar vermiş ben ikna oldum taksimde kesinlikle ezanı protesto etmişler..

  hakikatten bu elemanın şirazesini bozduk diğer başlıkta sanırım. gelmiş bir tane ne idüğü belirsiz twitter hesabı ile olayı aydınlatmış hemen * hesap sahibinin altta yazdığı yorumları da okuyup öyle paylaşsaydın keşke ama o zeka yok tabi alelacele bunu bulabilmişsin. bir de ciddi ciddi gelip "kılıf uyduramıyonuz demiiii" demiş lan şaka gibi. diğer tarafta bu iddiayı ortaya atan gazeteci kendi kalemi ile "özür dilerim çarpıttım olayları" diyor ona inanmıyor "sisi waldorf" a ise sanki gökten inmiş ayet gibi inanıyor hemen.
  5 -4 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  ezan okunurken protesto etmemize de kızmışlar
  -1 ... gaddar davud