1. 1.
    malum partidir.

izleyelim inşaallah;
    https://streamable.com/mkahj

burası neresi?
    burası ardahan.
    ardahan'da malum parti miting yapıyor.
    mitingde malum partinin genel başkanı için yazılmış şarkı çalıyor, hemde ne çalma...
    gümbür gümbür...

ama aynı zamanda da ezan okunuyor.
    tabi ezanı kimse iplemiyor.
    gümbür gümbür dombıra çalmaya devam ediyorlar.
    sesi bile kısmadan...

şimdi, dün gece istiklal caddesinde mekanlara, insanlara saldıran ışid kaçkını şerefsiz yobaz itleri bu görüntüleri protesto etmeye çağırıyorum.

ama tabi ki umurlarında bile olmayacak.

çünkü bunların derdi ezan, din vs değil...
    40 -11 ... tengir budun
  2. 2.
    onlar akabe, din ve islam onlar ne derse o, üstün mahlukatlar.

hatta şöyle bir şey de var.
    (bkz: ezanı kendine göre ayarlayan ateist parti/#27738607)

hadi molla kılıklı yobazları protestoya bekliyoruz.
    5 -3 ... antik kilise sarapcisi
  3. 3.
    bu cehape ne yaptı biliyor musunuz kardeşlerim? evet. ak parti teyplerinin ağına siber saldırı düzenleyip stop-play tuşunu pasif hale getirmek suretiyle...

miting konuşması olabilir. bence rez alsınlar.
    6 -2 ... masklavi
  4. 4.
    yaa şu midibüs, otobüslerle gezme işini bulduysa onun taa yedi ceddini silsilesini. ama haklı adamlar, onlar olmadan bu millet nereye oy vereceğini bilemez. malız diyorum da kimseye inandıramıyorum. 11 ülke gezdim hiç bir yerde yok böyle birşey.
    2 ... emihotspace
  5. 5.
    allahsız, dinsiz, imansız, dini kullanan bir partidir.
    1 -1 ... aklimakomikbisigeldi
  6. 6.
    Cennete gidecekleri için onların ufak tefek Böyle islami muziplikleri olabilir.
    6 -1 ... mavi huydur bizde
  7. 7.
    walla benzerine ben de tanık oldum...

rizeli reyiz akm inşaatının açılışını yapıyordu.. reyiz bağıra bağıra nutuk atarken meydanın öbür ucundaki camiden ezan başladı.. ben de bekledim ki reyiz sussun, ezanın bitmesini beklesin.. ama reyiz oralı bile olmadı... bağırıp çağırmaya devam etti...

şunu iyice anlayalım:
    türk halkının rizeli reyize oy vermesi dini hassasiyetler yüzünden değildir...
    türk halkının reyize oy vermesi akp'nin bir sürü hizmeti beleş yapması ve leblebi çekirdek gibi dağıttığı sosyal yardımlar yüzündendir..
    cahili okumuştan, köylüyü şehirliden, asalağı üretenden üstün tutması yüzündendir..
    din sadece bu işin kılıfı ve haklılık kazandırma mekanizmasıdır...
    4 -1 ... arbutus unedo
  8. 8.
    "din kimsenin tekelinde değil siz de kullanın" diye açıklamalar yapan ve çok önem verdikleri, kimselere laf ettirmedikleri dinin, kullanılacak bir şey olduğunu düşünen destekçileri de olan partidir.
    4 ... aalper
  9. 9.
    hoca kendi sesini zor duyuyor ki dombra'yı çalanlar ezanı nasıl duysun.
    ayrıca dombra'yı ezanı protesto etmek için açmadıkları da aşikar.
    1 ... timarli sipahi neferi
  10. 10.
    Yalandır.Nasıl belli oluyor videoda bilinçli çekim yapıldığı eline ayağına dolaşmış yalnız biraz, etrafı da kamera açısına almayı unutmamış, arka planda aç müzıği bas kayda.

Tangırı tunguru prim yapmaya devam et ermeni bozuntusu.
    2 -3 ... desifreleyici