1. 1.
  Hoparlörle durmadan arapça bir şeyler bağıran müezzine, ezana, allaha, kitaba sövme durumudur. Islam düşmanı olanlar bu durumu iyi bilir..
  1 -3 ... kivilive
 2. 2.
  islam düşmanı olmayan biri olarak bazı camilerde gerçekten anırır gibi okuyan adamlara bela okuduğum çok olmuştur.

  bir ara merkezi sistem ile okunuyordu ezan genelde güzel sesli bir müezzin makamla okuyordu. o gerçekten iyi bir uygulama idi...
  2 -1 ... mavraci
 3. 3.
  ezana küfredilir mi hiç. düşünün ki bir rock sanatçısı kulakları tırmalayan detone sesi ile merzifon eşeğinin anırması gibi şarkı söyleyenlere neden küfredilmiyorda allahın isminin semalarda yankılandığı ezan sesine küfrediliyor. siz amerikan vatandaşımısınız. kanında zerre türk kanı olan biri ezandan kesinlikle rahatsız olmaz.
  3 ... autocadd0584
 4. 4.
  Zamanında büyük şehirlerden birinde o ülkenin meşhur Heriflerinden biri ölür. Kerli ferli kocaman başlardan Herkesce bilinen Toplumca saygın birisidir. Neyse, Cenaze musallaya gelir. imam cenaze namazını kılmak için öne geçer. Tam allahuekber deyip namaza başlayacakken burnundan kan gelir. 2. imam geçer aynı şekilde yine kan. 3. imamda da aynı vakıa tekrar edince merak eder hanımına sorarlar bu adam nasıl biriydi diye. Kadıncağız der ki: ne zaman ezan okunsa "yine başladılar eşek gibi anırmaya" der hakaret edermiş. imam efendi tabutu açtırır bakar ki bir de ne görsün, cenazenin başı eşek başı gibi olmuş simsiyah kesilmiş. Kapatırlar. Namaz kılınmadan çukuruna gömerler sessiz sedasız. Basına haber verilmeden kimse duymadan olay örtbas edilir.
  ... royall stars