1. 1.
  Ezan ıslıklama olayının gerçek yüzü videoları gün gibi ortada iken sadece bir gazetecinin çıkıp "yanlış anlamışım onlar polisi ıslıklamış" demesi üzerine kendilerini aklamaya çalışanlar ne kadar ileri geri zeka duruma düştüklerinin farkında değiller.
  Sanki türkiye de 1 gazeteci haber yapıyor da herkes onu takip edip ona inanıyor!! izlediğimiz video sanki kurgu!! bu arada video sadece o açıklamayı yapan gazeteci tarafından videoya çekilip haber yapılmadı, bunun böyle olmadığını da da herkes biliyor.
  Gözle görülen bir şeyi yalanlamak ya da bir kişi aksini söyledi diye ona inanmak heralde ahmaklık olur yada cahilliktir veya ona inanmak istiyordur.
  Bu olayın savunucusu da bellidir!! bu arada şunu da belirteyim bu olayın savunucularından biri malum kişi terör örgütü propagandası yapan kanalları kapatma kararı alındığı zaman özgürlükten bahsedip onları savunan biri!! 
  Eğer videoda ezan okunmaya başladığı andan sonra ıslık sesi iki katına çıkıyorsa bir kişinin açıklanmasına bakmam kendim izler karar veririm.
  Herkes yaşadığı ülkenin ezanına dinine saygı duyacak saygı duymayan kesim bellidir!
  1 -2 ... desifreleyici