1. 1.
    Komple saçma bir aktivitedir.Namaza gidecek adam zaten Allah aşkına kalkar gider,ne bu zorlama? Hani hasta falan diyecekler olacak,onların iq’sundan şüphe ediyorum zaten.Bari okunacaksa şu şey,Türkçe okunsun da anlayalım ne olduğunu.
    5 -18 ... yobazkiller
  2. 2.
    yobazlar eksilemeye başlamış. hayırlı olsun eksilerin.*
    5 -11 ... bay efendi
  3. 3.
    ezan saçma değil, ezanın saçma olması düşüncesi senin düşüncen.
    1 -1 ... duygusal masturbator
  4. 4.
    tabi ki azılı bir islam düşmanı, batılı hayranı ateist iddiası.

üstte bir arkadaş "kelime israfı yapmayalım" demişti ama, dayanamadım. anlayacağın dilden cevap vereceğim sayın yazar.

ezanın saçma olması

dimi amk çocuğu, ezan yerine çan sesleri duysaydık hoşuna gidecekti. kafir alert !
    3 -4 ... frktmz krds frktmz
  5. 5.
    Ezanı Türkçe duysak yeterdi amk yazar pıtırcığı.Okumayı da mı bilmiyorsunuz anlamıyorum ki.
    2 -2 ... yobazkiller
  6. 6.
    islam düşmanı batılı hayranı kafir ateistmiş. ayrıca çan seslerine karşı hassasiyeti varmış bu arkadaşın.

çomarları pistten alalım.
    -1 ... coherence
  7. 7.
    başlık açmayı bilmeyenlerin akıl vermesi ne kadar da ironik.

arapça ezanın saçma olması gibi bir başlık açma becerin olsaydı belki senin o hakaret, iftira, iğrenç yazılarını okumaya gerek kalmadan tanım yapabilirdik.

hoş yine okumuyorum ya.
    2 ... frktmz krds frktmz
  8. 8.
    bunlar reglden bahseden ayetler okunurken ağlayan insanlar. kardeş uğraşma bu tiplere laf anlatamazsın.
    1 ... napakyanii
  9. 9.
    Vakte bağlı bir ibadet için o ibiadetin süresini belirten ezan niye saçma oluyor sazan herif? O zaman sabah iş için alarm kurulması da saçma. Afet anları için siren uygulaması da saçma.
    ... abdullahyuksel