1. 1.
  başlığın tam hali, "bu ezanları tanklarınız susturamadı toplarınız mı susturacak " şeklindedir ıslık seven kardeşlerim.

  bir misvak mizah dergisi karikatürü.

  "karikatür" denirse tabe. az önce gördüm ışıklı dostlar, aqepe teşkilat başqanı erkek sefkilim hayrullah paylaşmış feysbuk sosyal medya hesabında. şoke oldum o an.

  ellerim istemsizce eksi oy butonu aradı ama mamafih feyste yok biliyorsunuz, "yaboz lütfen" diyerek yorum yaptım. hofff yha. çok cnm sikildi ,(telden yazıyorum da) acaba bana mı laf sokuyo misvak.

  bunu düşünüyorum, zira geçtiyimiz gün taksim de ıslık çalarak ezanı purotosto edenlerin için de bende vardım. hoca "allahu akbar" der demez ıslık çalmaya başlamıştım. "filivuuu fiiii fivvv" diye.

  tabi yha, bana diyolar.

  ulan misvak, az deyilsin var ya. bütün açıklarını bir bir inşa ettiyim için bu göndermelerin, deyil mi. "toplarınız mı susturacak" diyo yha. "top " diyo ben gibi ışıklı, layiqçi bir geye "top "diyo.

  düşünebiliyor musunuz sevgili geyler "top" diyo. ne demek lan top. maç mı ediyorlar benimle. 15 erqeq, hıı 15 erqeq mi dedim ben. ay içim bi hoş oldu ayol! evet.

  ezanı tanklar susturamadı toplarınız mı susturacak
  5 -5 ... iyesta
 2. 2.
  https://i.hizliresim.com/GmJW2r.png
  4 ... iyesta
 3. 3.
  Bunlardan ezana bayrağa saygı beklemek ahmaklıktır.
  ezanı tanklar susturamadı toplarınız mı susturacak
  7 -2 ... desifreleyici
 4. 4.
  Şu üst resimdekilerin kafasındakilerden insanlığa yada varlığa dair her hangi bir fayda beklemek salaklık olur.

  Vajinanla kalasın emi.
  6 ... insectoidzz
 5. 5.
  ne salak bir başlık . Arkadaş hala din üzerinden oy devşiriliyor.
  aynı 0,25 kuruş poşet gibi bir olay bu. Ulan ülke de düzgün olan bir şey yok ki. herşey ateş pahası hala ezan diyor salak. açlık kuralık başlayınca dinde kalmaz imanda .
  2 -4 ... monsterman34
 6. 5.
  ezan yuhalandı martavalına inananların evrim şemasında ki yerleri belli olmasa bile esprili başlık açma konusunda yeteneksiz ama gayretli olduklarını söylemek mümkün. Lakin bu yalanı yumurtlayan gevşek özür bile diledi haberiniz yok. Gündemi takip edip yeni mağduriyetler bulmalısınız.
  4 -4 ... fikrimfirarda
 7. 6.
  Ezan ıslık olayını bir kişinin özrüne bağlayanlarında ayrı bir değişik olduğunun kanıtıdır.
  Taksimde çekilen videoların hepsi sahte sanki sadece 1 kişi çekmiş!! videoya oda baskı sonucu özür dilediği belli, lakin halk olarak gözle görülen bir şeye yalan iftira diyecek kadarda karaktersiz olunmamasıdır.
  1 ... desifreleyici
 8. 7.
  Ezan okunurken özellikle bilerek yapan kesim yada grup olduğu kesindir. Video izlendiği zaman herşey belli denilecek kadar nettir.
  ... comarin altina yatan capulcu