bugün

ABD borsasında hisseleri 10a katlanmış şirkettir.
kolanya fiyatları aynı ancak piyasada bulmak zor. n11 de bu marka adına kolonya hariç her yarak satılıyor. yok eyüp sabri gül suyu yok vücut kremi yok esans.
Kolonyası ayrı modası ayrı güzel firma.

görsel
Kolonyacı olmasa Bestekâr falan olurdu herhalde? Şu ismin klaslığına bir bakar mısınız? Şiir gibi falan geliyor kulağa âdetâ? Hı?
Her otun, çöpün, zerzevatın kolonyasını üreten bi acayip kolonyacı.
Ürün yelpazesi her geçen gün daha da zenginleşiyor. hafiften kozmetiğe de el atmaya başladı, keçi sütü el ve vücut losyonları, zeytinyaglı kremler vs...

Lakin instagram hesabı çoook başarısız.
Bilen, tanıyan varsa bi haber uçursun şirkete.
Diş macununu, zeytinyağlı kremini severek kullandığım marka.

En azından kimyasaldan bi hayli uzak doğal ürünleri olması beni cezbedici tarafı.
Diş macunu hiç kaliteli olmayan marka.
(bkz: not alıyorum ileteceğim)
1898 saraybosna doğumlu bir kimse ve aynı işi yapan ömer abdi tuncer'in neyi olduğunu merak ettiğim.
Bugün adı geçen yerde akla kendisi değil, kolonyaları gelir.
Bombeli cam şişedeki kolonyaları ayrı bir güzeldir, hem göze hem buruna hitap eder.
Vücut kremleri başarılı ve hoş kokulu.
Güneş sonrası bakımında, nemlendirme ve rahatlatma özelliği oldukça iyi.

Hemen zam yapmayın e' mi!
iyiye iyi demeye korkar hale geldik amk!
bence diş macunları fazla şekerli, yağlı bir şeyler yemeyenler, kahve çay içmeyenler için ideal...

güçlü temizleyici yönleri yok. minimum kimyasal kullanıldığı için hafif temizliyor..

ben kullanıyorum açıkçası.. fena değil. idare eder.
ticari zekası hakkinda şehir efsanesi midir bilinmez bir hikaye duymuştum, kolonya sattığı dükkanında sıra varmış izlenimi vermek için paraylanadam tutmuş. sonra bu taktik işe yaramış ve sonuç; bu büyük marka
içeriği temiz ürünler üreten marka. diş macunlarının her çeşidine bayılıyorum. en güzeli propolislisi.
Eyüp Sabri Tuncer = Kolonya.

Kolonyası dışında hiçbir ürününü kullanmadığım marka.
Sahibinin öyküsünü izlemiştim youtube’da altında bir sürü daha önce bu firmada çalışmış insan çok olumlu şeyler yazmıştı o videoyu izleyip o yorumları gördüğümden beri sempatim olan kozmetik, kolonya markası.

Türkiyede işini hakkıyla yapan, insan sağlığını düşünen firma sayısı bir elin parmağını geçmez.