bugün

CHP'ye geçen Eynesil belediye başkanı Ahmet latif Karadeniz'in adamları yaşlı bir kadını dövüyor. Sonra başkan "teyzemiz düşmüş olabilir" diyor. Bu rezaleti ekşi sözlük denen bok çukurunda sırf CHP'li yaptı diye savunan partizan şerefsizler var.

Haber:

https://www.sozcu.com.tr/...dovdurdu-iddiasi-6528639/
eynesil denince nedense akla tek bir olay ve o süreçte yaşananlar geliyor...

(bkz: rabia naz vatan)

edit: olum siz sınırlı ehliyetli misiniz lan? kadın dövdüren adamın başlığı açılmış işte rezaleti konuşulacak pek ala cezasını da çekecek suçu varsa...ama eynesil denince benim aklıma bu olaydan once rabia naz vatan olayı geliyor. sizin gelmiyorsa sorunu kendinizde arayın bir zahmet...
Rabia Naz Vatan olayından sonra sadece parti değişti. Siz akp ve CHP arasında gerçekten bir fark olduğunu mu zannediyorsunuz? Chpli davarın biri de başlığı eksilemiş. Sen eksiledin de ne oldu? Ahmet latif Karadeniz'in rezaleti her yerde konuşuluyor.
Evet Rabia Naz Vatan akla geliyor. O zaman CHp'nin yediği halt konuşulmasın değil mi?

Biriniz islam diğeriniz Atatürk diye diye bu milletin sırtına bindiniz.
Eynesil'i aşırı derecede merak ettiren rezalet. Hangi parti gelirse gelsin skandallar aynı. Belediye başkanı olan herkes kendini vatandaştan üstün görüyor. Hayırdır?

Başlığı eksileyen chpli dalyarak kaç para alıyorsa söylesinde verelim. Siktirsin gitsin. Güneş balçıkla sıvanmaz. Boşuna uğraşma.
ayağı kayıp düşmüştür. müslüman karıncaya bile zarar vermez.
Millete çomar deyip kendini aydın zanneden gerici tipler çomar olmadıklarını sanıyorlar ya, en komiği de bu. Yazık lan size. Chp başa gelirse nasıl bir simülasyonun içinde yaşayacağımızı gösteriyorsunuz.
Şu rezalet AKP'li veya MHP'Li belediyeler tarafından yapılmış olsaydı kadın hakları aktivistleri haklı olarak sokağa dökülecekti. Fakat CHP'li belediye yapınca seslerini kesip oturmuşlar. Chp ne yaparsa yapsın sırtını sıvazlayan bir kitle var. Akplilere koyun derler ama aynaya bakmazlar.

Gerçekten iğrenç.
CHP'li başkanın yönettiği Eynesil belediyesi'nin parkları için bakımsız diyen teyzeye reva görülen muamele bu. Başörtülü olsaydı hemen "gerici dövmüş oh olsun" diye savunulurdu. En kısa zamanda savunacak bir bahane bulup geri dönerler.

Memleket partisi iyi ki kurulmuş gerçekten.
Demin ekşi sözlük'te "kurgu, kadının gözüne makyaj yapmışlar, prodüksiyon" yazan orospu çocuklarını gördükten sonra CHP'nin de paralı trollerinin olduğuna ikna oldum. Bu kadar adilik, alçaklık olmaz. Belediye kadının dövüldüğünü kabul etmek zorunda kaldı, bu davar sürüsü hâlâ utanmadan savunuyor.
haberi veren sözcü gazetesi. aynı yandaş gazetelerin akbardi ve mehpardi haberlerini yandaş olmalarına rağmen gazete ve televizyonlarında objektif ve tarafsız bir şekilde verdiği gibi sözcü'de yayınlamışlar değil mi çomarlar?

bu arada kadın da çok fena düşmüş.
Hala utanmadan kadın için düşmüş yazan orul orul orospu çocukları var. Bu olay AKP'li belediye döneminde olsaydı (ki Rabia naz gibi yaşanmışı var) kimse bu bahaneye inanmazdı. Oktroller algı peşinde.

Aynı boksunuz aynı. Biriniz dinci biriniz solcu. Burda eksileyen chpli dangalaklar da maaşlarını hak etmek için çırpınıyorlar.
Başlıkta örgütlenip göte göt diyen vatandaşları eksilemeye başlamışlar. Devam edin. Chp iktidara gelirse memur olursunuz belki. AMK siyaset kevaşeleri!

Mevcut hiçbir partiye güvenmiyorum. Oyumu da şimdilik memleket hareketine vermeyi düşünüyorum. Bir rezaletine denk gelirsem anında silerim. Ben vatandaşım, ağa da benim paşa da! Benim seçtiğim beni dövemez. O kadar!

Ayrıca CHP bu seçimde parti olarak çok oy kaybedecek. Siz yatın kalkın Mansur Yavaş'a dua edin. Eğer Kılıçdaroğlu aday olursa zaten oy kaybının en beterini yaşayacaksınız. Sonra hdpkk ile birbirinize sarılıp ağlarsınız.
doğruluğu teyit edilemeyen asparagas haber.
böyle bir şey olmuş olsa süslü sülü bangır bangır mağduriyet yaratır belediye başkanını görevden alırdı.
artık böyle provakasyonlara gelmiyoruz koyun sürüsü.
Süslü sülünün bangır bangır bağırmasına gerek yok. Chp içindeki taciz ve tecavüz skandalları pek çok gazetede haber oldu ama CHP tınladı mı? Hayır. Herkes kendi kapısının önünü süpürmeli. Ayrıca sülü açıklasa sanki inanıp kınayacaksınız. Tam tersi itibar bile etmeyeceksiniz. Herkes biliyor bunu.

Chp ne yaparsa yapsın masum çünkü.
Millete koyun sürüsü deyip kendi partisinin yediği bokları örtmeye çalışanlara ne deniyor? Aydın mı? ikiyüzlülüğünüzü millet çok iyi bildiği için iktidar olamıyorsunuz. Ha eğer bundan sonra olursanız da ekonomi bombok olduğu içindir, sizin ferasetinizden değil.
her işten mağduriyet çıkaranların zır zır ağladığı başlık.
biz kameralar önünde soma'da tekmelenen işçiyi, hadi bir takla atta görelim diyen bakanı,
ananı da al git diyen başbakanı gördük. hepsinin yanında bunlar provakasyon kalıyor.
Başta başkan olacak şerefsiz olmak üzere, olaya karışan herkes chp'den sepetlenmelidir.

Yok ayağı kayıp düşmüş, yok görmemiş...

Yalancı köpek..
Ama AKP de yaptığı için hoş görmemiz gereken saldırı. Dededen cehapeli olduğumu söylemiş miydim?
Çok beceriksiz şekilde düşmüş! olan kadın.
Hadi düşüyorsun madem yüzünün bir tarafında yara olur, her yerini nasıl morarttın ve kadın, hayret ettim,
Yere düşüp 20-30 sefer filan sektiyse demek!!!
Hayret.

Not: ironi içerir.