1. 1.
    Rakam olarak 1 yazıyla bir... Sonra tofaş ekim ayında üretimi 9 gün durduracağını söyleyince auuuu dış güşler koç grubu emirleri almış falan filan!
    3 -4 ... kurtcebe noyan
  2. 2.
    yıllardır kalitesiz ürünlerle vatandaşı pampişleyen firmaların 2000 li yıllarla beraber hem kurumsallıkta hem kalite güvencede kaliteli ürünlerle baş edememesinin getirdiği sonuçtur. zamanında millete hacı murat ları günümüz parasıyla 650 bine çakanlar 16 yıl önce 2500 liraya dandik buzdolaplarını çakanların sonudur.

ayrıca amerika da general motors detroit teki fabrikasını kapattığında bir bok olmadı da tofaş 9 gün üretim durdurunca ne olacak.
    -5 ... inderex
  3. 3.
    isabet olmuştur. yarak gibi araba zaten. türkiye'de ekonomik olaylarla birlikte, otomobil alan müşterilerin akıllandığını gösterir.
    5 ... petrauskas
  4. 4.
    o fiyatlara fiat satabildikleri keriz kim merak ettim.
    1 ... masklavi
  5. 5.
    çok pahalı. nokta.
    ... timur cengiz hulagu
  6. 6.
    eylül de türkiye geneli satılan sıfır egea adedi
    ilk sekiz aylık satış rakamları bunlar. Arkadaş biraz fazla atmış. Düşüş tüm model ve markalarda. insanlar borçlanmak istemiyor. Ayrıca ;
    Dövizle araç fiyatları artı ,
    Vergi dilimindeki yerleri yükselince ötv miktarları arttı ,
    Krediler çok fazla maliyet kazandı.
    Tr içi satışların düşmesi kadar mantıklı olay zaten yok. Ki tofaş yıllık kapanışa gitmeden öncede temmuz ayında 8 gün aynı şekilde üretim durdurmuştu.
    1 ... ivanpablo
  7. 7.
    Tansu çiller zamanından bir farkımız kalmadığını gösterir o zaman da bir tane broadway satılmamıştı bir ay boyunca. .işin kötüsü şimdi nüfus dolayısıyla ihtiyaç da daha fazlayken bu duruma gelinmesi. .
    ... vigilante8
  8. 8.
    2012 model mercedes bmw audi parası.
    ... tarihcix
  9. 9.
    Pardon geçtiğimiz hafta diyecektim.
    ... kurtcebe noyan