1. 1.
  hayatımda sadece bir kez satın aldım. o da önünde birini beklerken içerideki adam davet etti, kokularımız çok güzel dedi ve kandım.. bu şekilde oldu.
  bütün şişeyi boşaltsam üzerime yine nafile. doldurma parfümlerden uzak durun.
  ... sansyoklan
 2. 2.
  orjinal paraya kıyın orjinal alın , en azından aldığınıza değsin.
  ... hayta38
 3. 3.
  Vakti zamanında festivalde tezgah açmaları üzerine tanıdığım parfüm firması.
  3 gün kalıcı parfüm 5 lira sloganıyla satış yaptıklarını hatırlar gibiyim. Çok uzun zaman oldu kullanmayalı. Kötü ve dandik olduklarını düşünüyorum. Burberry ile alakası olmayan bi burberry doldurmaları olduğunu hatırlıyorum. O zaman diliminde düzelttiklerini sanmamakla birlikte Tavsiye etmiyorum.

  Doldurma parfümlerden uzak durun denilmiş yukarıda. O biraz markaya ve kaliteye göre değişir. dpnin doldurma parfümlerini kesinlikle tavsiye ediyorum. david walkerDen de kullandım çok kez ama bayadır almadım. Bunu da tavsiye edebilirim ama benim tercihim dp
  ... gethere
 4. 4.
  Arabada giderken. .ulan bir balata kokusu mu desem. .bir kablo yanığı kokusu mu desem. .yoksayeni gübre atılmış bir tarlanın yanından geçiyorum galiba mı desem. Bir kokudur gelmeye başladı sağa çektim jantları elliyorum sıkan balata var mı ısınmış mı diye akü kutup başlarına falan bakarken birden ayıldım o hiç bir şeye benzemeyen koku benden geliyordu zira biraz önce yemek yemek için köfteci yusufun önünde durmuş yemek yemiştim ondan önce ter kokmuşuzdur ayıp olur diye bi parfüm (!) Sıkınmıştım. .
  Niye orjinal parfüm fazla para ediyor o gün aydınlanmıştım.
  1 ... vigilante8