1. 1.
  Fransa'nın başkenti Paris'te iki Müslüman kadın, Eyfel Kulesi’nin yanı başında kendilerine “Pis Araplar” diye bağıran bir çift kadın tarafından bıçaklandı.

  Fransız polisi ırkçı saldırı suçlamasıyla iki kadın şüpheliyi tutukladı.

  isimleri açıklanmayan saldırganlar, şehir savcısı tarafından “Avrupalı beyaz kadınlar” olarak tanımlandı ve cinayete teşebbüsle suçlandıkları belirtildi. Altı kez bıçaklanan kurbanlardan birinin akciğerlerinde yaralanma olurken, diğer kurban da elinden ameliyat edildi.

  Olayın görgü tanıkları saldırganların “Pis Araplar” ve “Kendi ülkenize geri dönün” diye bağırdığını belirtti.

  https://tr.sputniknews.co...i-beyaz-kadin-tarafindan/

  2 müslüman kadın ve 2 beyaz kadın.

  Haberin verilişi bile faul. Söylesenize hristiyan diye.
  4 -5 ... inheritance vice
 2. 2.
  Fransanin çomarlari tarafindan bicaklanmislar. Sasirmadim.
  ... ifeelsobad
 3. 3.
  Bir kişi cinayet işledi diye terör saldırısı islam terörü diyen orospu evlatları nerede.

  T: acilen gayrinizami harple cevap verilmesi gereken saldırı.
  2 -1 ... telefoncu ekrem ii
 4. 4.
  çok tehlikeli bir provakasyon.
  1 ... cihangirsolcusu
 5. 5.
  terorizmin, nefretin, katilligin, tecavuzculugun irki ya da dini olmaz diyorum her zaman. uzucu bir olay, boyle olaylar nefreti ve kutuplasmayi arttirir, sen o insanlari bicakladin diye kimse ulkesine donmez yani.
  3 ... obsessive compulsive
 6. 6.
  Bir kişinin şeyini tüm topluma mal etmeyelimciler neredesiniz eyy müminler.
  ... erecto hz
 7. 7.
  Daha birkaç gün önce pariste meydana gelen o meşhur Kafa kesme olayıyla ardından gelen bu sert tepkinin, kimlerin neyi nasıl neden kaşıyıp tahrik ettikleri, aslında bu kışkırtmanın arkasında yatan esas nedeni böylece açığa çıkartmış olan eylem. Evet avrupa yabancıları ve özellikle de müslümanları istemiyor. Elbetteki bunu islam üzerinden organize etmek isteyeceklerdir. Zira hristiyanlığa karşı en büyük tehdit olarak onu görüyorlar. Aksi halde sadece ırkçı ve faşizan görünmek işlerine gelmez. Bir sebep lazım. Yani avrupada yükselen ırkçı akımların arkasında islamiyetten korkan vatikan ve yine onların yönlendirdiği elde kalan mevcut son kaynaklarını bölüşmek istemeyen, sömürü düzenleri sona erdiği için ekonomik olarak bitmiş, hatta belkide yakında bankaları iflas edecek ülkeleri zor duruma düşecek avrupalı siyasiler var. Kafaları karışık, Şaşırmış ve ne yapacaklarını bilmez durumdalar. Çareyi yanlış yerde arasalar da ilk etapta Terör ve islamafobi bunun için biçilmiş kaftan. Bu saldırılar artarak devam edecek gibi gözüküyor. Evet belkide avrupa artık müslümanlar için güvenli bir yer değil Fakat ne yazıkki bunda başarılı olamayacak ve islamiyetin avrupada yayılmasını bu tip eylemlerle engelleyemeyecekler. Bunu anlayamasalar da. Zira sadece avrupada bugün en az 25 milyon (bazı kaynaklarda ise sayı daha fazla) müslüman var ve bu sayının 2050 de 75 milyona ulaşması bekleniyor. Asıl korkuları ve dertleri bu işte. O yüzden tüm senaryo müslümanları karalamak ve ardından kapı dışarı göndermek üzerine kurgu edilmiş vaziyette..

  https://insamer.com/tr/av...kselisi-uzerine_1948.html

  https://www.yenisafak.com...-milyona-ulasacak-3399443

  https://www.hurriyet.com....-musluman-olacak-40834371

  https://iqna.ir/tr/news/1...C4%9F%C4%B1l%C4%B1m%C4%B1
  2 ... gazeloglu
 8. 8.
  Ülkemizde çok salak bir kitle var ve türlü sebeplerden bu tip haberlere seviniyor.

  E orospu çocuğu madem seviiniyorsun zerre adamlık varsa kendi ülkendeki yabancılara yap aynısını.

  Yemez di mi? Kodumun pasif faşistleri sizi. 31e devam siz.
  1 ... yok herif
 9. 9.
  yok be oğlum adamlar medeni bir kere yapmaz öyle şey. kahrolsun ortadoğu len aq.
  2 ... masklavi
 10. 10.
  it tartışmasından mütevellit Menfur saldırıdır.

  Sen dinime hakaret ettiler diye kafa kesmesen bu karıların ne nazilikleri kalırdı, ne faşistlikleri..

  Müslümanlar şunu anlamalı: illa cinayet işleyeceksen dini sebeple değil, başka bir sebeple işle. illa savaşacaksan dini sebeple değil, başka bir sebeple savaş. illa teröristlik yapacaksan dini sebeple değil, başka sebeple yap. Hiç değilse dini sebeple yaptığını gizlemeyi becer.

  La Filistin kurtuluş örgütü soğuk savaş sırasında sırasında sayısız terör eylemi düzenledi. Bunlar yabancı düşmanlığına, Müslüman düşmanlığına sebep oldu mu? Sempati duyanlar bile çıktı be! Sebep? Çünkü örgüt eylemlerini dini temeller üzerinden gerekçelendirmiyordu.

  israil yemediği boku bırakmadı. Peki numunelik tek bir israil resmi yetkilisinden "amacımız nil'den Fırat'a vaat edilmiş toprakları kurtarmaktır" beyanını duydunuz mu?

  Herkes sizin gibi aptal değil.
  1 -1 ... rumeli71