bugün

Bazı kızlar var, Sanırsın başıma Audrey Hepburn.
Şunu bi ince çekin, gözünüzü seveyim.
Dışarda makyaj yapma m ama evde nadir de olsa kullanıyorum . Ama favorim vişne çurugu mat ruj . Tabiki evde. Dışarı da sfir makyaj.
ağam benlen eyeliner.
*
bir dönem kızların kaz ayağı modeli yaptıkları makyaj malzemesidir. gerçi çekmeyi becemeyip, hakkari dağ ve komando tugayı'nda er rütbesiyle vatani görevini yapan askere benzeyenleri de vardı.
gözleri istediğiniz şekle sokabileceğiniz süper icat.
Esmerlerin sürmemesi gereken icat.
Nolur rica ediyorum.
Allah aşkına.
Sürmesi maharet değil tecrübe ister çok zormuş gibi gelir insanlara ama öyle değildir, eyeliner çekmenin özünde kaliteli eyeliner kullanmak yatar. uyduruk markaların malzemelerini kullanmanız makyajınızın kalıcı olmamasıyla ve akmasıyla sonuçlanır. oysa ki yves saint laurent gibi bir markanın likitini kullanmak bu işi yapmayı işkence haline getirmekten ziyade keyifli kılar.

sanki kirpiklerimin dibine birer minik ışık yerleştirilmiş, sanki birazdan ayhan ışık gelip beni öpecekmiş gibi öyle bir aşk yaşıyorum kendisiyle.
sadece kış aylarında sürebildiğim, aşırı sıcaklarda ise tahammül edemediğim, güzel çekildiği takdirde gözleri olduğundan büyük gösteren ve bakışları derinleştiren mucizevi makyaj malzemesi.
Ahahhahahaha super ya. Turk kızlarından daha tatlı daha sempatik yemin ederim.
(bkz: aylanur)
so seksi.
Bana hiç yakışmayan makyaj malzemesi. Sürmeyi mi beceremiyorum nedir, şahken şahbaba dönüyorum.

Firavuna benziyorum şu an tövbe tövbe.
Renklileri de olsa da siyahı makbuldür.
Likit eyeliner, Krem eyeliner, kalem eyeliner gibi türleri mevcuttur.
Likit eyeliner ciddi bir el ustalığı gerektirmekteyken, kalem ve süngerle dağıtılabilir olan krem formatında olanlarını çekmek daha kolaydır.
Becerebilen çektiğinde ve kuyruğu abartılmadığında makbuldür.
likit, kalem, jel bütün versiyonlarını denediğim makyaj malzemesi.

ecnebilerin angled brush dediği yolda gelirken yamulmuş gibi duran fırçayı henüz tr piyasasında görülmemiş bilinmemişken bulup çıkardım, hunharca mücadele etmek suretiyle gözümün üzerine zarif bir kuyruk kondurmaya çalıştım uzunca bir süre. yıllar süren mücadele sonrasında benden pes sevgili dostlar. gözleriniz hafif de olsa asimetrikse ve böyle konularda mükemmeliyetçiyseniz hiç bulaşmayın. yine denedim yine yenildim.

ama fırça iyi, fırçayı alın.
Gerçekten aşırı üşendiğim bir eylem ki zaten yakışmıyor.
Düğüne gidiyormuşum hissi veriyor.
firavun gibi görünmenizi sağlayan makyaj ürünü.
Bir gözde yapsam güzel olsa öbüründe ya daha uzun ya da kirpik dibimde değil yukarısında oluyor. Sinir eden bir makyaj malzemesi ama profesyonel biri sürerse mükemmel görünür. Diplinerın kullanımı daha kolay, en iyisi dipliner.
Özellikle sıvı olanı oldukça zahmetli, yorucu, ustalık isteyen, zannımca gereksiz olan makyaj ürünü.
kavisli göz şekli olan kadınlara vurgulamak amaçlı eyelinerın yakıştığını söyleyebiliriz.
Bir kadına en çok yakışan makyaj malzemesi budur. ikincisi de maskara.

Ruj dozunda güzel olabilir ancak büyük çoğunlukla dozu kaçar.
güzel kızlara iki kat daha güzellik, tatlılık ve seksilik katan şey...
güncel Önemli Başlıklar