bugün

Ey izrayilllll.
O ey kelimesi zaten israil'i yerle bir etmeye yeter.
Bahane arıyor kocasını boşamaya. Kocasının yazlığı şirketi olsunda göreyim ben onu boşayabiliyor mu. Bulmuş asgari ücretliyi boşarım diyo.
Nikahı israil mi kıymış nolmuş anlamadım ki amk!
kudüs'ün israil'in başkenti olmasının kabulünü protesto eden bir isminin ayşe şimşek olduğunu beyan eden bir ablanın sözleri.

kocası eğer filistin için israil'e savaşmaya gitmezse kocasını boşayacakmış, çocuklarını filistin için, kudüs için feda etmeye hazırmış bu abla.
bir anne çocuklarını nasıl feda edebilir? bu nasıl anneliktir?

allahın cahil çomarı, bize her fırsatta ihanet eden, şurada 2.5 ay önce barış pınarı harekatı sırasında bizi kınayan filistin için kocasını boşayıp, çocuklarını feda edecek kadar arap yalakası olmuş, siyasal islama bulaşmış bir cahil.
muhtemelen bunun kocası da aynı kafadadır. karı koca gidin filistin'e de sizin gibilerin sayısı azalsın.

ayrıca sen aç bak bakalım kutsal kitabını, kadın erkeği boşayabiliyor mu?
sana "kocamı boşarım" deme hakkını bile veren atatürk ve cumhuriyettir, ama bunlar atatürk'e de, cumhuriyete de düşmanlar.

gerizekalı çomar...
Hollandayı portakal sıkarak protesto eden bir millet israilide bakkaldan para verip aldıgı kolayı dökerek protesto eder.
Bilmiyor ki uğruna kocasını boşayacağı Filistin, kendi ülkesinin Akdeniz de enerji pastasından yemesine razı olmayanlardan. Yazık.
Kadının hali mecraından taşmış coşkun fırat nehri gibi. Haliyle biz gevşek müslümanlara acaip geliyor tabi normal. O pencereden bakınca yadırgamıyorum. Normal bir öfke olamaz bu. inanç eksenli. iyi de aynı ruha sahip olmayan bunca insanın çoğunlukta olduğu islam aleminin durumu ortadayken nasıl olacak bu iş?

Öte yanda kudüsün türkiye için stratejik önemini henüz idrak edememiş pek çok arkadaşımızın da bu meseleyi salt filistin yada arap destekçiliği yada yalakalığı olarak görmesi de maalesef üzüntü verici bir durum. Bakınız tekrar söyleyelim: kudüs istanbuldan önceki son kaledir. Eğer kudüs düşerse geriye aynı eksendeki mekke ve istanbul kalır. israilin hedefi kudüs belki ama ona yardım eden batının asıl hedefi istanbuldur bunu da böyle bilin. Nasıl olduğunu planın nasıl işleyeceğini zaman içinde hep birlikte göreceğiz.
Vay alüminyum.
Ehehe karı kocadan kurtulmaya çalışıyor kocası ölünce fırtına gibi esecek.
Israyille konustum olur dedi.*
Karı boşanmayı zaten kafaya koymuş, israil'i bahane ediyor. Bence Mahkeme bunu tek celsede boşar, bunu da tımarhaneye rehabilitasyona gönderir.
Bir bok yiyeceğiniz de yok, bitmedi şu Kudüs muhabbetiniz.