1. 1.
  müslüman kardeşlerinizi katlediyorlar ek akapeliler. cihada katılın Allah yolunda şehid olun. bu size son çağrımdır müslüman kardeşlerim. kapın tavayı tencereyi koşun yardıma. yüzde 50niz gitse bile yeterli hem şehidlik mertebesine erersiniz, hem ülkemiz muassır medeniyetler seviyesine yükselir.

  ey akapeli kardeşlerim, hadi lan! yapın şu güzelliği.

  edit: müftülüğe mesaj attım sordum amk cihad bana vurmuyor yurtdışında yaşıyorum diye. salak salak mesaj atmayın. mevlam nasip etmemiş yoksa on numara cihad yaparım.
  4 -6 ... sigara icmiyorum
 2. 2.
  Sürekli şehitler ve şehitlik üzerinden atıp tutan, gerek kefenleriyle yaptıkları şovlarla, gerek sosyal medyada, sağda solda attıkları naralarla, her fırsatta bir takım şehirlerde namaz kılacağını iddia eden bir guruba yapılmış çağrıdır.
  4 -1 ... cold man
 3. 3.
  kefenlerini sandıkların en derinlerine gömmek ile meşguller. vallahi bunlara gülüyoruz dalga geçiyoruz ama çocukların işi çok zor. bir tarafta zalim esed var gitsin diye kendini paralıyor reyizleri ve kendileri. diğer tarafta yeni müttefik rusya ve iran var zalim esedin yanında. bir diğer tarafta muhalifleri sürekli uşaklığını yapmak ile suçladıkları amerika ve ingiltere zalim esede karşı operasyon başlattı. şimdi esede karşı abd yi destekleseler coni uşağı oluyorlar. esed sivilleri öldürüyor diyorlardı abd ingiltere ve fransa direkt havadan vurmaya başladı. o bombalar sadece askerlere ve tesislere gitmiyor malum patlayınca gene yüz binlerce belki milyon tane sivil ölecek ıraktaki gibi. muhtemelen abd nin yanında israil de olacak. yani nereye tükürürlerse tükürsünler kendi suratlarında patlayacak o tükürük.
  6 -3 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  5 dakika daha.

  - ak partililer.
  15 -1 ... kedilerinbabasi
 5. 5.
  esed cihatçıları şöyle kesiyor böyle doğruyor diyen esed ve şiacı nusayriler ve azgın aleviler gitsin. bu bizim savaşımız değil. allah bir zalime başka bir zalimi musallat etti. biz türkmen kardeşlerimizi kurtardık. şimdi siz gidip esed'i kurtarın. asıl onlardan ses soluk yok.
  edit; ben gaza geldim.ben akp'li değilim. ama sözlerimin arkasındayım.
  3 -2 ... idrak yollari enfeksiyonu