bugün

+ alo? eyy abd, tetikçilerimize haber verdik, 2 gün sonra ankara'da bomba patlatıcaz, türkiye'de yaşayan canları bizim için çok kıymetli abd vatandaşlarını haberdar edin. onlara bir şey olsun istemem.
- valla ne diyeyim başkan, yahudi cesaret madalyasının hakkını veriyorsun!
+ eyy abd biz veririz. herkesin hakkını veririz, yandaşlarımıza ve çanak yalayıcılarımıza daha çok veririz. götümüzün kıl'ı olanlar var, ben başkan olmak istedim beni "tanrı" ilan ettiler.
- ehehe, ak koyun, kara koyun malı götürüyon, isviçre'de 8 ayrı hesabın var, şu kürtlerin devletini de artık kur!
+ yaw, telefonda dillendirme böyle hesap mesap eyyy abd, bizim bilal oğlana da söyledim, para işleri telefonda konuşulmazzz.
- e hadi bakalım, patlat bombayı da içimiz şenlensin, ben bir ara arayıp "kınarım" artık.
+ eyyy abd sen olmasan, biz bu partiyi kurup örgütlenemezdik
- helal sana. emirlerimizi bir bir yerine getiriyorsun, şimdiye kadar senin kadar sadık birini kullanmamıştık.
+ eyy abd, biz çok sadığız, biz BOB eş başkanıyız, biz ağayız, paşa'yız, şah'ız, mat'ız. biz padişah, biz muktediriz.
- iyi iyi, bir şey olursa haber ver, şu an ISID'i toparlamaya çalışıyoruz, daha kan'ı dökülecek çok müslüman var, sana da çok iş düşüyor.
+ eyyy abd biz her zaman yanındayız, ben başkan olana kadar patlamalar devam edecek, bu koyun sürüsü terörle yaşamaya alışmak zorunda. 400 vekil verin dedim, huzur olsun dedim, uğraştırdılar beni, her gün g.tlerinde bomba patlatıcam.
- ee suriye'yr giremedin hala?
+ fidan'a dedim, yolla 2 g.t kılı suriye'den bize füze atsınlar, dantelli kefenli koyunlarımı geride tutup, fakit fukaranın çocuğunu salıcam üzerlerine.
- geçen attırdın 2 füze kilis'e düştü ama hiç tepki yok?
+ bu gün 2 yarın 3 yavaş yavaş. sindire sindire, bana inanan büyük bir kitle var, rabbiyim ben onların, hepsi ağzımdan çıkacak söze bakıyorlar, sonra koro halinde hepsi aynı şeyi söylüyor. halledicez rahat ol. daha emevi camiin de namaz kılıcam.
+ bravo. hadi göreyim seni. biz gerektiği yerde kınarız. öptm.