1. .
  şu anda twitter da türkiyenin gündeminin başını çeken konulardan biri, tek sorunumuz zaten eyüpte içilen biraydı, arkadaş neden sadece eyüpte hayır diyorsun ki, zaten böyle giderse tüm türkiye de biraya hayır denilecek.
  2 -3 ... mejdel
 2. .
  başını AKP Fatih Gençlik kolları'nın çektiği, gericiliğin özüne ve ruhuna uygun bir kampanya.

  sözkonusu festivalin adı "bira festivali" değil bir kere. "efes pilsen one love festivali".
  insanlar bira da içecek burada evet. daha önce içtikleri, bundan sonra da içecekleri gibi. belki sevişecekler bile. öyleyse adını "seks festivali" koyalım mı?

  burada amaç bellidir: amaç türkiye'de gericiliğin adım adım toplumsal alanlara müdahale etmesi, farklı yaşam tarzı olanlara meydan okumasıdır. biz bu meydan okumayı kabul ediyoruz. sinip, pusup, kaçmıyoruz. buyrun!
  2 -2 ... anadol
 3. .
  araştırmadan tt i görüp galeyana gelmiş halk hareketi..eyüp merkezinde yapılacagını sananların,bira festivali oldugunu sananların düzeltilse de kabullenmeyeceği gerçeği de vardır tabi..ayrıca santralistanbul un az ilerisi uykuluk mekanıdır gayet de içilen bi ortam şimdi mi dank etti diyesi geliyor insanın?nerden ne bulsakta milleti gazlasak diye düşünüp bulmuşlar..efesin sponsor olmasını istemiyosan söleseydin cemaatine o yapsaymış konserleri..
  1 -2 ... implantszembriyo
 4. .
  twitter da festivalin eyüp sultanda olduğunu sanan gerizekalıların tt yaptığı hashtag. http://www.pozitif.info/t...ve-festival-11/222/mekan/ .
  1 ... daglar daglar
 5. .
  öyleyse ömer hayyam'dan gelsin bu dörtlük.

  eşi dostu verdik birer birer toprağa;
  kiminden bir taş bile kalmadı ortada.
  sen, yorgun katır, hala bu kalleş çöldesin;
  sırtında bunca yük, yürü bakalım hala.
  1 ... vamosbarca
 6. .
  Hayır ne bekliyorsunuz anlamıyorum dediğim olay. Müslümanların sadece müslümanlara saygı gösterdiği bir ülkede yaşadığımızın farkına ne zaman varacağız? Bir gün uçak düşürülür, öbür gün Aslanlarımız şehit olur , kpss sınavında kopya olayı olur ama bugün konuşulan şeyler bunlar olmaz. Ramazanda otobüste su içtiği için çevreden gelen laflarla linç edilen biri olarak bu durumu normal karşılıyorum.
  ... on koltuktaki cocuk