bugün

görsel

görsel

görsel

görsel

Sosyal medyada sık sık ilginç satılık ya da kiralık ev ilanlarına denk geliyoruz. 'Daha bizleri ne kadar şaşırtabilirler?' diye düşünürken eşi benzeri olmayan bir ilana daha denk geldik. istanbul'un ortasında 3.500 TL istenen ahırdan farksız bu evi görünce uzaklara dalıp dalıp durduk.

https://onedio.com/haber/...lara-dalacaksiniz-1094655
bu fiyata bir daha bulunmaz. hemen aradım anlaşmak için. başlığı kaldırırsanız sevinirim rekabet çıksın istemiyorum.
Hacet giderdikten sonra hiç hareket etmeden duş da alabilmeyi sağlayan kenef yapısıyla ultra modern bir konut gerçekten.
Bu Evde metal evye olması ciddi bir lüks yalnız.
Eşyalı olması dikkatlerden kaçmamıştır. Hele Ultra lüks tuvalet tası olması en ince ayrıntıya dikkat edildiğinin göstergesi.
teknoloji ve mimari harikası olarak kayıtlara geçmeli.
Afedersiniz it bağlasan durmaz.
küreselleşme adı altında ülkenin amına koydular . dünyanın tüm ırkları ülkeye çöktü. hiçbirinizin bu ülkede bir geleceği kalmadı.

2023 seçimi soon şans !!!
imamoğlu cehape yüzünden.

https://www.youtube.com/shorts/LetOBGT-D9k
Burayı daire diye kiraya verene sorsan; Müslümanım der, Türklüğüyle övünür. Ekonomik bozulma bir şekilde düzeltilir ya ahlaki bozulma. Burayı 3500 liraya kiraya veren ahlaksızdır.
Şahsımı oturtmak lazım gelen mekandır.

Ne de olsa kendi eseri...
170 dolarese anca bu amk.
ibrahim tatlıses'in doğduğu mağara bile daha güzel diye yorum alan bir ev. Gerçekten neye göre 3500 istemişler. Eve bakınca bile mikrop kaptım.
afganlar o evde 20 kişi kalır. boş kalmaz tutulur yakında.
Ev demişsiniz ama bu ahır.
bu evin mulku benim olsa mis gibi yapip otururum.onemli olan istemek.
cati saglamsa cati onemli. 20 bine toplarim kas gucu de lazim tabi.
once tuvaletten baslar klozet yaparim.

kiskanirsiniz gorunce.
ben bu evi mis gibi yapar guclu bir havalandirma ve isitma sistemi yaparim.ne kuf kalir ne ne baska sey.

bir seylere benim gozumden baksaniz cildirirsiniz.
yeterince sigara cay icecek ve yemek olsa ben bu evi bir ay icerisinde duzeltir icinden selfi cekip yollarim. cildirirsiniz.
Bu ilanı gören ev sahipleri zam isteyecek aq.
ilanı vereni de yayınlayanı da fizana sürmek lazım.
olayı kaçırmayın ama. buraya 3500 tl kira vermenin rasyonel olmayacağını aklı başında herkes anlıyor ama ortalama bir muhitteki ortalama bir eve yıllık kirasının 17 katından fazla para ödemenin rasyonel olmayacağını anlayamıyor. çünkü ölçütler keyfi.

bunu ne kadar çok insan farkederse, bu lale balonu benzeri çılgınlık da o kadar önce sona erer ve o kadar az insan mağdur olur.

(bkz: konut satın almak ya da kiralamak)
(bkz: koyunun olmadığı yerde keçi rahman çelebi olur)
şeklinde özetlenebilecek durum.
ev bulmanın bu denli zor olduğu bir yerde, makul kiralarla ikâmet edebilmenin günden güne daha da olanaksızlaştığı bir şehirde böylesi izbe metruk bir yapıya da böylesi afaki rakamlar istemek de tam anlamıyla ekilenin biçilmesi durumudur.
ev sahibine sorsan;
'zorla mı veriyoruz kardeşim size evi, işinize gelmiyorsa tutmazsınız' der geçer ki kendince haklı da çıkar işin kötüsü.
Çamaşır makinesi detayını atlamayalım lütfen.
Hard kapitalizm var bu ülkede derken azadi kaya şaka yapmiyordu.
siz türkolar anca buna layiksınız demeye getirmişler. sen kalk istanbulu fethet kurtuluş savaşında yüz binlerce şehit gazi ver ülken tek adam rejimi tarafından araplara suriyeliere teslim edilsin.
burada cok guzel seyler yapilir sanirim yesil bir alan bahce gibi bir seyin icinde.
mutfaktaki o asimetrik evye kismi tek sinirlerimi bozan.
onu balyozla 2 vurmada kirarim.hazir mutfak alir koyarim.
ben burayi sahane yaparim keske mulku benim olsa. once hicbir sey yapmadan burayi komple basincli suyla yikamak lazim. zemine yalitim ve parke yaparim.
3500TL'de para mı?
o kadar merkezi bir yerde, bir kaç yüzbin TLcik tadilat ile o evi 8-10bin'e de okuturlar.
Katıksız .rospu çocukluğudur.
pazartesi gelsin diablo zindanı olarak başlasın.
müslüman ülkede görülen ilan.