bugün

Aylık 19,99 liraya muhteşem dizileri, en iyi yutubırları, bol eğlenceli şovları izleyemen insancıklar şeysi olmak.

Sağda solda; exxen'e sixxen üye olmam, diyerek bilinçaltı varoşluklarını bastırmaları yok mu, çok sevimli oluyorlar.

Acıyorum böyle kertenkelelere ya. Tolga şov var ben kaçar.
(bkz: Exxene üye olamayacak kadar yüksek iq sahibi olmak).
neden olmalıyım bır sebep bulamıyorum gercekten youtuber ızlemek için aylık ödeme neden yapayım ortalık youtuber dolu zaten dizi konusuna gelince valla dızıde pek fazla var zaten işin birde şu boyutu var acunu sevmıyorum sanmıyorum üyelik almam.
Acizliği insanı üzer. Evet.
exxen'e para vereceğime aslanlar gibi Netflix üyesi olurum daha iyi.
Exxen'e üye olacak kadar boş beleş bir tip olmamak... keriz gibi yolunmayı sevmemek.
exxen e 19.99 tl vereceğime mama alır her ay hayvanlara dağıtırım daha iyi. sırf exxen değil netflix vb tüm platformlar için geçerli. 10 yıldır tv seyretmiyorum sinemaya gitmiyorum.
ne demiş ünlü bir piyasa düşünürü "ucuz alacak kadar zengin değilim.".

işte bu sebepten dolayı exxen almamakta fayda var. ha bir de insanın kendine saygısı olmalı. ali biçim izlemek için para mı vereceksiniz bir de? ali biçimin size para vermesi gerekirken...
bir topluluğun ünlü ettiği insanları aynı topluluğa var ettikleri şeyi satmak ve bunu satın almak ne kadar akıllıca?
Exxen ne aq.
Acun yolunacak kazlar bulmuş, koşa koşa üye olmuşlar. Hahaha...
Olmayın arkadaşlar içerikler korsana düştü zaten sihirli annem ve işte bu benim masalım gibi ilkokula yeni başlayan kız dizileri ile katarsisi aynı platforma koyan site ayrıca çoktan korsana düştü.
Bu nasıl bi reklam amına koyayım?

Hahahahhahaha.
Bence hayatımdaki en muhteşem duygudur. Çünkü exxende;
Enes Baturun en aptalca şeyleri
Konuşanlar
Orkun Işıtmağın kirli çamaşırları

Ama Orkunun gerçekten kirli çamaşırı var :D
Bence gidip dünyanın en iyi filmini izleyin. EXXEN'de vaktinizi boşa harcamayın. Gardaşlarım benden bu kadar.
Acun gibi zengin olmak herkesin harcı değil.

Bir kıytırık sunucu nasıl bu düzeye geldi onu irdelemek lazım.
emek vererek çalışılan parayı çöpe atmaktır.
Şampiyonlar ligi maçlarını izlemek için link arayıp duran kişi olmaktır. Acıyorum böyle kertenkelelere.
Exxen e para verende gram akıl yoktur kanımca.
Galatasaray elenince iptal ettim. Sikerler.
ortaklaşa kullanıyoruz tek alınmaz yoksa.