bugün

taş gibi ablanın, tipsiz bir adamla evli olduğu reklam. kanıma dokunuyor sözlük !

reklamı izlemek için;

http://www.youtube.com/watch?v=UnI0Ze1j0io

(bkz: exper reklamindaki sacmalik/#4821494)
fazlasıyla alınılan reklam. ulan bilgisayara resmen köpek muamelesi yapıyorlar. isim bile var benim bilgisayarın. valla bak.
(bkz: brokolili ponpon böreği) yani o nedir? kadının annesini arayıp bunun tarifini biliyo olabilitesini sorgulaması gariptir. eskiden brokolili ponpon böreği mi varmış yahu? peki bi erkeğin brokolili ponpon böreği canı istemesi nası bişeydir yahu? karnıyarık istesin, sarma istesin vs..
ya ben çok salağım ya da bizi mi salak yerine koyuyorlar diye sormamı sağlamış salak reklamdır. ya bi tek exper mi internete giriyor da yemek tarifi buluyor ya da ben mi bişey kaçırıyorum yav? hayır ev köpeği olmasını geçtim. o ayrı bir konu.
portakalağacı.com sitesinin reklamının da araya sıkıştırıldığı reklam filmi...
(bkz: oyle notebook a sokayim ben)
o ne lan.. notebook kopek olmus, mause u da onun kuyrugu. notebook bu mudur lan? allahin moron reklam ajansi..! allah belanizi vermesin ama sizi bin turlu etsin emi! *
aman da aman ne güzel reklam ajansıymış bu, reklam ajansına sahip reklam.

ulan pc yi köpek olarak kullanmak nedir? hele o sevimsiz tipi nerden buldunuzda koydunuz yahu. alacağım varsa da almam be o pc yi.

edit : keltoş ve taa ağır derece hakarete giriyormuş bilmezdim bunu be sözlük.
güncel Önemli Başlıklar