bugün

güneş gözlüğü ile javier bardem'e, gözlüksüz ise röportaj adam'a benzeyen nasıl oluyor da, oluyor? sen kimsin yazarı.
röportaj adam şiveli , jeffrey dean auralı, javier bardem tipli diyelim o zaman.
nerede o alexis crystal'e benzeten arkadaş?
öğrenmeye açık birisiyim, gel öğret formatı.
bir ibne ağlıyor saçları uzun.
ya ben seni yerim sıçmam. (bkz: icimdeolenbirivar)
özlemişsindir atechso.
görsel
Karısına bikini giydirmeyenleri yengesini siken, anasına hallenen diye belirten yazar.

Çok ve boş konuştuğunu söylememe gerek yok sanırım.
karısına bikini giydirmeyenlere değil, bikini giydirenlere gavat diyenlereydi o lafım ama hayatınız provokasyon ve manipülasyon olduğu için beyninizle değil götünüzle anlamaya çalışıyorsunuz.

siz de haklısınız beyin olmayınca yerine koyacak bir organ bulmakta zorlanıyorsunuz.
bi yazarımsı ama en geri sıradan cahil kürt yazarımsı. evet...
ne olmuş, ölmüş mü?
allah rahmet eylesin, çok iyi yazardı, güneş gözlüğü ile javier bardem'e, gözlüksüz de aynı röportaj adama benzerdi.
gözlüğü nüfusuma geçirdim artık o benim bir parçam.
sabah sabah günüme neşe katan insanları takip etmek milli vazifemdir.
Tiamat, dask kesk q'mudur nedir o hilkat garibesi vs islam'ın küfür bakanları sözlükte tutulurken bu adamı küfürbaz diye eleştirmek komik. Sen ne zaman kalktın bunlara karşı çıktın ki şimdi bu adama küfürbaz diyebiliyorsun arkadaş.
sözlüğün foseptiklerine gereğinden fazla ilgi göstermeyelim dostum, ayağımıza bok bulaşmasın.
bir yazar.

değerli arkadaşlarım lütfen kavga etmeyelim. sorunlarımız varsa konuşarak çözebiliriz. şu sözlük'te paylaşamadığımız ne olabilir ki?

ölümlü dünya. hepimiz buraya öğrenmeğe, eğlenmeğe geliyoruz neticede. sizlerden istirham ediyorum bu nahoş tabloya bir son verin. sizleri çok seviyorum.
Kim lan bu erol egemen?
buram buram sevgi barış ve kardeşlik kokan nickaltımda trol müsveddelerinden kaynaklanan kavga ve gürültünün sebep oldugu rahatsızlıktan dolayı hepinizden özür dilerim arkadaşlar.
yine birkaç yüzsüz troll yüzünden 15 gün çaylaklık cezası alan yazar.
yazık oldu çocuğa.
kullanıcı adını munir bey olarak değiştirmiş çomarların baş düşmanı atatürkçü yazardır.
Sağdan soldan exlamabin..
şimdi burada olsa tatlı küfürleriyle atatürk düşmanı, din istismarcısı pezevenkleri çıldırtır yine çaylak olurdu.
özlediniz mi beni keraneciler?
ben de sizi eksi.
güncel Önemli Başlıklar