1. 1.
  düşünme yetisine sahip olmayan ilkel bir bireydir. kanıtlayamadığı şeyin doğruluk payı olabileceğini bilmez böyleleri.
  1 ... umur samaz umur sanmaz
 2. 2.
  an itibariyle ufuklardan ufuklara atlayan şahıstır. evrim bir cümleyle çürütülemeyeceği gibi varlığı da bir cümleyle kanıtlanamaz. ayrıca fikir tartışılıyorsa ve üsluba dikkat edilmiyorsa sıkıntı vardır, maksat fikri savunmak değil geyik yapmaktır.
  ... nedenolmasin
 3. 3.
  doğru yolda olan şahıstır.
  dünyanın 7 günde yaratılması ile 400 milyon yıldan beri omurgalı canlı yaşamının bulunmasının, birbiriyle alakası olmayan iki olgu olduğunu bilen insandır.
  gerçekleri tezgah, asıl tezgahları ise gerçek diye kakalamaya çalışan şahısların maskesini düşürmüş veya düşürmeye çalışan şahıstır.
  2 -2 ... irticai faaliyet
 4. 4.
  national geographic dergisinin maymun ve insan arası formun önce fotoğraflarını paylaşıp daha sonra foyaları ortaya çıkınca özür dilemelerine şahit olmuş şahıstır.
  2 ... the revenge
 5. 5.
  her yıl onlarca canlının neslinin tükendiğini bilen, dinozorların nesillerinin de bitmiş olabileceğini düşünebilen doğru insanlardır.

  milyonlarca yıldızın olduğu evrende diğer gezegenlerde hayat belirtisinin olmaması ve sadece bu dünyada yaşamın olması, "neden diğer gezegenlerde evrim gerçekleşmedi" diye düşünebildiğinden; evrim safsatasına inanmaması gerektiğini bilen şahıstır.

  Edit: imla
  2 -2 ... cokzararli
 6. 6.
  hala evrimin olmadığını söyleyen şahıstır. (bkz: devrik başlık)
  1 ... egzotikayi
 7. 7.
  En azından devrik cümle kurmuyordur.. Hala evrimin olmadığını söyleyen şahıstır..
  2 -1 ... draco von hagen
 8. 8.
  allah,tüm canlıları,hayvanları hepsini bir anda ayrı ayrı yaratmıştır.hepsi uzay yokten bir anda var olması gibi dünyada bir anda var olmuşlardır.insanoğlunun atası adem ve havva'dır.mezopotamya(dünyadaki en eski uygarlık olan sümerleri barındırır)yaşayıp çoğalmışlardır dünyaya.hz.adem,60 farklı topraktan bir anda insan olarak var edilmiştir.daha önce yaratılan teker teker hepside bir anda yaratılan tüm hayvanların,canlıların yanına cenneten indirilmişlerdir.insanın atası hz.adem,bugün bilinen çoğu ilmi ve daha fazlasını bilir halde,gelişmiş halde dünyada neslinin çoğalması ile kıtalara yayılmıştır.evrim masaldır %100'ü yalan olan.
  1 -2 ... dipsizkuyunundibindekikuyu
 9. 9.
  evrende başka hayat olmadığına da inanır bunlar.
  ... rodney mckay
 10. 10.
  http://img197.imagevenue....712699367_n_122_446lo.jpg
  1 ... bekir arslanca