1. 1.
    Bir insanın cahil olmasına birşey denilemez ama o cahil bilmediği hatta hiç araştırmadığı konularda kulaktan dolma bilgilerle konuşuyorsa o zaman herşeyi hakeder.

Şunu hala anlayamıyorum kardeşim yani bi konu hakkında hiçbir araştırma yapmadan nasıl karşı çıkabiliyorsunuz? Mesela ben karşı çıkabilmek için kuranı kerim mealini 2 defa okudum ki kuran mealini bile okumayan milyonlarca müslüman var bu ülkede...

Yazık kardeşim yazık biliyorum bundan sonra girilecek entrylerden biride şu olacak ;
    Maymundan geldiysek şimdiki maymunlar niye var?
    Ama yinede yazayım dedim.
    4 -1 ... muge anlinin bulamadigi adam
  2. 2.
    Türkiye'nin durumunu ortaya koymuştur. Cahillik kadar kötü bir şey yok.Ahh ahh ne olacak bu halimiz.
    3 ... may the force be with you
  3. 3.
    gerçek cahildir. piii kara cahil piii puşt.
    1 -2 ... amamoslavida
  4. 4.
    (bkz: bazılarının sazandan gelmiş olması)
    1 ... tonguckacar
  5. 5.
    lucy filmini izlemiştir.
    1 ... actor studio
  6. 6.
    aboo ne cahil denilecek insan. keşke evrim hakkindaki bilgiler insanları biliyor bilmiyor diye ayrıştırmak yerine paylaşılsa doğru düzgün. anca evrim o değil, ne saçmalıyon godoş tarzı entryler.
    2 ... kurmali oyuncak
  7. 7.
    evrimin hala kanıtlandığını sana cahil kesimdir.

evrim hala teoridir evet başka bir teori gelene kadar bu geçerli olacak fakat teoriden öteye gidilemeyen bu konuyu bu kadar uzatmak ayrı bir cahilliktir.
    illa çamurdan geldiğinize inanmayın herkes özgür ama. (bkz: mantık)
    ... all hail britannia
  8. 8.
    Ateist adama illallah dedirtirler.

Ulan bıktık amk. Bunu diyen bi canlı Form görünce ister istemez "toynaklarıyla nası yazdı acaba" diye düşünüyorum. Elinin altında internet var lan aç bi oku bilgi Edin öyle konuş.

internette her şeye ulaşıyoruz, kitaplar var, hiç mi olmadı bilen insanlar var, hala sağdan Soldan duyduğun "maymundan gelmek" lafıyla fikir üretiyorsun. Ulan sen maymundan bile gelemezsin be, onun en azından beyni var. Olsa olsa çamurdan gelirsin işte bu geri kalmışlık anca bunu gerektirir.

Edit: anca Eksiklersin zaten sığır, mantıklı bi argümanla gelecek kafa ne arasın sende.
    2 -3 ... acayip bi insan profili
  9. 9.
    evrim maynun ve insanın ortak atası olduğunu savunur.
    ... kavalkemigylekavalcalankavalci
  10. 10.
    sözlükte bol bol bulunan, ağır cahildir. bilgisi yoktur, fikri vardır. oksijen israfıdır.
    1 ... rancho