1. ?.
  heryerde olan kişidir.

  nitekim cehalet bedava , öğrenmek araştırmak ise zaman ve kafa işidir , kolayı varken zoru seçmekte niye durumudur.

  götü sıkıştı mı evrimsel biyoloji sayesinde bulunmuş tüm tedavi yöntemlerinin ve ilaçlarının bünyesine girmesini ister ,iyileştimi ''allahın takdiri'' mantığı ile kafa aynen devam eden türban savunucusu kişidir.

  (bkz: hadi ateyisler bunuda açıklayın)
  1 -2 ... smyrnai
 2. 1.
  haklı önerme olsa da, yaradılışa da aynı ön yargı ile bakan evrimcilerin ve evrimi din gibi gören kişilerin de durmu aynıdır.
  evrim kısmen olduysa bile bu Rabbin gözetiminde olmuştır ve türler arası geçiş olmamıştır.
  2 ... pirifani
 3. 2.
  madem evrim var evrim geçirmiş bir tane varlık örnek verin. diye cevap verilesi başlık.
  1 ... gizemlipesimist
 4. 3.
  abi reddetsek bile okumadan inanmayı o kadar iyi yapıyoruzki bugün biri çıksa aslında su olay öyle değilde böyle olmuş dese inanacak milyonlarca kişi var aynı şey siyaset içinde geçerli. bi ara bi röportaj izledim kış olimpiyatları için ne düşünüyosunuz diye sordu muhabir adamda dediki ya iyidir ülke iyi yoldadır, allah başbakanımızdan razı olsun yani durum bu maalesef.
  ... eskidendi cok eskiden
 5. 4.
  mutlu kişidir, cahildir çünkü.
  4 ... baltanin sapi
 6. 5.
  şimdi evrimi reddenlerin en büyük anlayışsızlığı şu anlayıştan kaynaklanmaktadır, "insan maymundan gelmiştir ve yaratılışı reddetmektedir.". halbuki teoriyi okuduğunda darwin binlerce tür üzerinde inceleme yapmış ve "ortak bir ata"dan geldiğini savunmuştur sadece, milyonlarca yıl öncesinden kalan insan fosillerine de bakılınca bugünkü halimizden farklı olduğumuzu göstermişler bizlere sadece, bugün de öyle değil midir? her coğrafyada yaşayan insanların genetik olarak özellikleri farklıdır. ben biyoloji bilimi okumadım ancak bu konulara ilgim olduğundan dolayı araştırdım falan, adamın söylediği şey ortak atadan geliyoruz demiş maymundan geldiğimizi asla söylememiştir. ancak bilim ilerleyince maymunlarla gen benzerliği %98 oranında çıkmıştır bu nasıl olacak peki? ya zaten bir maymuna bakıp da benzemiyoruz diyen yarak kafalıdır afedersin.

  buradan şu espriye geçerek ara vermek istiyorum: " ya insanlar maymundan geldiyse..şimdiki maymunlar neden insan olmuyor ya?" güzel espridir aslında ne kadar düşüncez ve herşeyi yoğurdun kaymağı gibi yüzeysel bile öğrenemediğimizi gösterir.

  şimdi tüm canlıları inceledğinizde -tabi yok öle bişey- herbirinin genetik olarak ortak genlerinin olduğu görülmüş ancak sıralanış değişince farklılaşmışlar.

  ikinci bir cahillik de evrim teorisinin yaratılışa karşı çıktığıdır ki bu en yanlış olandır. evrim teorisi yaratılışı da bi boku da içinde barındırmaz kafasız kardeşim, bunu inceleyen abiyogenez teoridir. canlıların, cansızlardan nasıl geldiği ile ilgilidir, neden vardır? çünkü dünya yaratıldığında hiçbir canlı yoktu burda adamlar da böyle bir teori üretmiştir.

  şimdi ağzı salya sümük evrim yoktur lan evrim teosine sokayımcıların bu teoriden haberi bile yoktur, yaratılışı açıklamaya çalışan teori budur, tabi ilk önce bu evrim cahillerinin bunu öğrenebilmesi için telafuzundan başlamısnı tavsiye ediyorum zira bilimsel böyle şeyler size göre olmadığı için yabancılık çekmeyin.

  abiyogenez teori..repeat after me!!

  http://tr.wikipedia.org/wiki/Abiyogenez

  edit: imla
  ... honour for us