1. 1.
  Evrim için ara form yok diyenler neye inanıyor merak ediyorum.
  ... uzay muhtari
 2. 2.
  (bkz: genesis)
  1 ... james earl cash
 3. 3.
  Evrim inanılacak birşey değil. Zaten inanıyorsan senin beyninde bir problem var demektir.

  Evrim bilimsel bir teoremdir.
  4 ... benimhalaumudumvar
 4. 4.
  Ama hep bunu yapıyorsunuz. Teori meori.

  Tamam evrim bir teori diyelim ama karşıt teoriniz ney.

  Sakın yaratılışçılık teorisi demeyin. Çünkü yaradılış bir teori bile değil. Belki sadece bir hipotez. Üzerine fikir yürütecek en ufak bir bulgu bile yok. Zamanında Romalılar Adem'in dili deneyi yapmıştı o bile başarısız gitti.

  Evrim bir kanun olamamasının tek sebebi defalarca denenip aynı sonucu alacak kadar üzerine çalışmanın mümkün olmaması. Fakat bir hipotez kadar da altı boş değil ki teori denmekte.

  Şu biz bilim de biliyoruz ama dindarız da diye geçinen şovmenlerin kitle kaybetmemek için uydurduğu bir şey. Evrimin halen teori olduğu ve gerçek olmadığı yalanı. Gariban halk hipotez ile teorinin ne olduğunu nereden bilsin. Bunlar da bilimi nasıl g.t ettik diye gezer.

  Sizin evrim ne muhteşemdir hıaaa diye ateist de olmanızı istemem. Bence en güzeli agnostik olmak. Kanıtlar bulunana kadar tarafsız kalmak. (Bu arada agnostisizm nihai dir. Kanıt bulmak sizi ateist yapmaz yeni sorulara yeni agnostik tutum geliştirirsiniz. illa ateizmi seviyor iseniz agnostik ateizm diye bir şey var)

  Ki yaratılışçıların eli gerçekten çok boş sadece çamur. Bakın romalılar eskiden Adem'in dili deneyi yapmış yaradılışı kanıtlamak için bunu bile yapamadan ayet var diye savunmaya geçip. Konu evrime gelince bilim demek de iki yüzlülük.
  ... uzay muhtari
 5. 5.
  (#43052487)
  Adam evrimden inanç gibi bahsetmeni eleştirmiş. Yani bilimsel bir şeye inanmazsın zaten, inanmak bilimsel bir kanıta ihtiyaç duymaz. Evrim teorisi inanılarak değil, deney ve gözlemler sonucu ortaya çıkmıştır.
  ... greekgodpan