1. 1.
  evrimci aydın insanlar bilirler ki kromozom sayısı farklı iki hayvanın çiftleşmesinden bir canlı meydana gelmez ki kromozom sayıları aynı olan eşşek ve atın çiftleşmesiyle meydana gelen katırında yeni bir canlı oluşturma şansı yok. şimdi kurt ve insanın çiftleşmesinden doğacak mahlukatın bizim atamız olma ihtimalini nedir düşünmeden edemiyorum.
  1 -1 ... zetrimani
 2. 2.
  (bkz: kalitesiz mizah)
  2 -1 ... mefkure
 3. 3.
  allah,tüm canlıları,hayvanları hepsini bir anda ayrı ayrı yaratmıştır.hepsi uzay yokten bir anda var olması gibi dünyada bir anda var olmuşlardır.insanoğlunun atası adem ve havva'dır.mezopotamya(dünyadaki en eski uygarlık olan sümerleri barındırır)yaşayıp çoğalmışlardır dünyaya.hz.adem,60 farklı topraktan bir anda insan olarak var edilmiştir.daha önce yaratılan teker teker hepside bir anda yaratılan tüm hayvanların,canlıların yanına cenneten indirilmişlerdir.insanın atası hz.adem,bugün bilinen çoğu ilmi ve daha fazlasını bilir halde,gelişmiş halde dünyada neslinin çoğalması ile kıtalara yayılmıştır.
  ... dipsizkuyunundibindekikuyu
 4. 4.
  türkler daha var olmadı, olmaya çalışıyor. bu nedenle evrim teorisi hala yaradılış teorisine göre ağır basıyor.
  ... taffy2g
 5. 5.
  evrim masaldır %100'ü yalan olan.
  ... dipsizkuyunundibindekikuyu
 6. 6.
  o dediğin türeyiş destanıdır. destanların özelliği ise olağanüstü olaylar içermesidir. türkler için bozkurtun önemli olmasının sebebi sadece simgesel. çünkü kurt hiçbir canlının himayesi altına girmez. ve başka bir nokta kurt ve insan birleşiminden yeni bir canlı oluşmaz.
  ... ygz45agaoglu
 7. 7.
  Başlığı açan arkadaşa bir soru yöneltmek istiyorum sen nasıl var oldun.
  ... hulk1993
 8. 8.
  darwinin evrim teorisini kanıtlayıcı bir sözdür. evrimin varolduğuna inanabileceğimiz başka bir delil şudur:
  (bkz: darwin in zenciler eşekten gelmiştir teorisi)
  ... irticai faaliyet