1. 1.
  inan bana geçiriyorsun. Şimdi artık çocuklar anne karnından miyop/hipermetrop olarak doğuyor. Ya da çok çoo erken yaşta gözlüğe mahkum oluyorlar.

  Bundan 150-200 sene önce göz sorunu mu vardı?

  Tamam belki bu örneğimi evrimciler yanlış bulacaklar ama bunun zamana yayıldığınızı düşünün.

  Çağın hastalıkları? Tansiyon, şeker, zart zurt.

  Edit: başlık başa.
  2 ... n dakota
 2. 2.
  150 sene çok kısa değil mi bu beklenti için?
  son yıllarda gördüğüm en ciddi evrim örneği vahşet haberlerinin failleri. sapıklık, saldırganlık ve insanlıktan çıkmışlık.
  2 -1 ... nanautzin
 3. 3.
  her sene neden yeniden grip aşısı olmak gerektiğini, neden antibiyotikleri hastalık iyileşse de kullanmamız gerektiğini, neden insanlarda görünen kanser oranlarının geçmişe nazaran artış gösterdiğini bilmeyen insan iddiası.
  1 ... 81tw15e
 4. 4.
  Ulan en ilkel canlı kalıntısı 3.5 milyar öncesine dayanıyor öküz herif, senin mantığına göre insan evrimini ne zaman tamamladı çok merak ediyorum.
  ... evolution is here
 5. 5.
  insanların öküzleştiği gerçeğinden habersiz,uzak biri açmış herhalde bu başlığı..
  ... sierraspeepour
 6. 6.
  Elbette evrim vardır ki bunu bu başlığı yazan kişinin bebekliğinden şu yaşına kadar görebiliyoruz.
  2 ... zeinep balixi
 7. 7.
  6,5 milyar yaşındaki dünyadan, 150 yıl içinde evrim bekleyen insan hezeyanı. ulan bu milyonlarca yıl sürüyor. pazartesi başlayıp haftasonuna kadar evrim geçiremezsin. homo habilis, homo erectus bunları araştırın. homo sapiens olmadan milyonlarca yıl önceki halimiz bunlardı. arkeoloji bilimi neden var? fosillerden, önceki türlere ulaşılıyor. o canlının anatomisi ortaya çıkarılıyor.

  ulan en basidiyle 20lik dişlerin işlevsiz kalması evrimin yüzlerce örneğinden biri. artık sert besinler yememenden mütevellit çene yapın küçülüyor kafatasın büyüyor. böylece ne oluyor? beynin gelişiyor. sonra ne oluyor? bilim ilerliyor. teknoloji gelişiyor. anladın?

  edit: lan adamlar daha dünyanın yaşını bilmiyor. diğeri de evrime safsata diyor. ben nereye düştüm amk? unut unut ne anlattıysam siktiret. bir mağaraya gir ve orada yaşamaya devam et.
  4 -1 ... lennonmccartney
 8. 8.
  Evrim için bir sebep gerekli ve o sebebin sürekli devam etmesi gerekir.

  Mesela ben sağ gözümü hiç kullanmasam benim neslime %0,000001 etki eder. Ama onlarda sağ gözünü hiç kullanmasa süreç %0,000001, %0,000002, %0,000003, %0,000004 diye işlemeye devam eder sonuç %100 olduğunda tek gözlü nesil olur.

  Tabi bu bin yılda mı olur on milyon yılda mı olur bilinmez çünkü evrim matematiksel bir kanun değil.
  2 ... ulu tengri