1. ?.
  ilginç bir durumdur. öncelikle belirteyim ki evrim hakkında görüş bildirmiyorum. sadece diyenler olursa böyle bir durum olabilir diyorum. maymunlar haklı şekilde biz niye evrilmedik lan , biz niye çoluk çocuğa karışıp evimiz bahçeşehirde olmadı lan , biz de toprak istiyoruz lan diye eylem yapabilirler. çünkü onlar da bir an önce evrilip insan gibi yaşamak istemektedir.
  6 ... kisitli mucadele
 2. 1.
  modern insanlar bir hata sonucu evrimleşmiştir. öyle birgün maymun olarak doğup, önce konuşup sonra da yürümeye başlamamıştır. örnek olarak down sendromlu bir insan ile normal bir insan arasındaki tek fark kromozom eksikliğidir. bildiğiniz gibi de tipleri ve konuşma şekilleri aynıdır. down sendromlu insanlar nasıl bir genetik hata ile dünya ya geldilerse, modern insanlar da bir genetik hata olarak dünya ya gelmiştir.
  -1 ... bircisimyaklasiyor
 3. 2.
  haklıdırlar eylem yapmakta. nitekim yıllardan galiba m.ö 1 milyon yıl önceydi dönemin afrika belediye başkanı yapılan maymunluklara dayanamayıp bazı maymunları torpille insana dönüştürmüştü. tabi bu maymunlarda belediye başkanının yegeni amcası felan filandı yakınlarıydı yani. tabi bu belediye başkanının şerefsizligiydi tüm afrikada bulunan maymunları insana dönüştürmek dururken bu imkandan sadece akrabalarının yararlanmasını sagladı. oysa tüm maymunları insana çevirse şu an dünyada maymun kalmayacaktı.

  dolayısıyla maymunların yaptıkları eylem gayet mantıklıdır haklarını aramalıdırlar. hani insan hakları mahkemesine başvursunlar diyecegim ama insan olmadıkları için diyemiyorum.
  1 ... jack oneal