bugün

evrimin 'e' sini bilmeyip ve öğrenmek içinde bir gayret göstermeyip aklı sıra dalga geçtiğini sanan ama komik duruma düşen cahil yobazın önermesidir.
insan maymundan gelmemiştir. tüm canlılar ortak atadan gelmiştir. maymunda modern bir canlıdır ve homo sapiense yani insana en yakın türdür.
teorinin kesin ispatı olmadığından, gerek duyulmaması gereken bir tezdir.
varlığını insanların birbirlerini ana bacı demeden ensestçe ve hunharca sikerek ürediğini düşünerek muhtemelen üzerine bir de 31 çeken bünyenin fantazilerinde başardığı şeydir.

(önce iki kişilerdi, sonra kardeşlerden kuzenler türedi, kuzenler kardeşler ve hep beraber... allah belasını versin sizin düşünce yapınızın.)

o kadar iğrenç bir hal almıştır ki durum; çürümüştür, leştir, kokuyordur artık.

maymundan gelmek? o iki ayak üzerinde duran canlıların maymun ve insanın ortak atası olduğu gerçeğinden uydurma, devşirme, dezenformik ve kuntastik bir şeydir.
evrim teorisi tamamen çürütülemediği gibi, tamamen ispatlanamamıştır da. mümkün de değildir zaten bu. adı üstünde teoridir hala. evrim teorisi asla insan maymundan gelmiştir demez, insan ve maymunun ortak bir atadan evrildiğini bu yüzden akraba olduğunu söyler, eh artık inanıp inanmamak size kalmış.
-hepimiz maymundan geliyoruz kardeşlerim
-evrim teorisi maymundan geliyoruz demiyorki
-ama ben "bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan" bir atadan geliyorum. bu da benim teorim olsun ehiühüekikieki
-tamam sen maymunluk yapmaya devam et.

sinirsel edit: o değilde; ben koca koca profesörlerden 200 saatten fazla evrim dersi aldım, yinede biyolojisi 2 olan liseliler kadar bu konuya hakim değilmişim. hee lan maymundan geldik. üzerinde binlerce makale yazılan konuyu 50 kelimeyle çözmüşsün aferin. şimdi sırada çarpım tablosu var hadi bakalım. 8 kere 8 ?
(bkz: of bıktım artık ya)
teorilerin kanunlaşmadığı müddetçe bilimsel anlamda yüzde yüz geçerliliği olmadığını anlamayan kıt kafalıların ve bildiğini sanıpta bir boktan haberi olmayan sağdan soldan duyma kolpa evrimcilerin inanmadığı durumdur. evrim karşıtları da zira aynı moddadır çünkü tez çürütülmüş değildir.
rıfkı işi bitince bir sigara yakar..
-yok aga kesin maymundan geldik biz
-sen geldin ,ben gelemedim daha ,,
-nurcan niye öle konuşuyon,,
-böle olmıyacak rıfkı,daha donumu görmeden geliyosun,sonrada kıvırıyon yok maymundan geldik,yok yalan dünya,,bi doktora git nebilim pskyatra flan gözük..
-ama evrim diye bişi var dimi nurcan..inanıyon dimi?
-git kendini becer rıfkı..bide maymun posteri al..
avrupada en son 1970 lerde tartışılmıştır bu konu ve artık tartışılmamaktadır. kesin olarak kabul edilmiştir ha ordada yokmudur kabul etmeyen bilimadamları tabiki vardır ama sayıları kabul edenlerin yanında cok cok azdır.
vatikan bile kabul etmiştir ve hristiyanlıkla evrimin çelişmediğini açıklamıştır.
tabi evrimi kim olduğu belirsiz adnan oktardan veya ilik kanseriyim deyip türk halkının kan örneklerini abd ye gönderdiği iddia edilen oktar babuna dan dinleyen şakirtin inanma durumu olamaz zaten.
teoridir teori kalmaya da devam edecektir. isbatlanamaz. ne maymunu arkadaş bari aslan kaplan deyin de daha bi kabul edilebilir olsun.
teorinin çürütülmeye ihtiyacı olduğunu da kim çıkardı .

milyonlarca ara fosili göstermeden evrim nasıl ispat edilir ?

işimize gelen teorileri gerçek olarak var sayarsak gerçeği kaybetmiş olmazmıyız .

tabiki evrim yoktur fakat pagan dini mensup larının bu dini ileri tarihlere taşımak için teoriler ürettiğide büyük bir

gerçektir .

sırada uzaylılar var galiba .

http://www.youtube.com/watch?v=5a3nZKMRKF8
Şayet olursa maymundan geldiğini iddia eden birçok kişinin kimlik karmaşasına düşüp,yoksa biz kırmamıyız diyerek intihar edeceğini hayal ettiğim durumdur.
normal insanlara, yani işi bilim olmayan dalyarak düz adamlara, ne bi şey katar, ne onlardan bi şey alır...

ha, belki biraz tatmin, orgazm kısalığı falan. o da mühim değil. mühim olsa da sikimde değil hoş.
(bkz: dinden gelip maymuna saran tip)
evrim teorisinin evrim kanunu şeklini alabileceğini düşünen salakların savıdır. evrim yığılarak ilerler ve içinde bulunduğu zaman içinde kesinliği vardır.
kuyruklu ırkların olduğunu duyduğumdan itibaren gerçek olabileceğine kanaat getirdiğim teori. bu kuyruklu ırk ülkemizde yaşıyor hemide. görenler varmış kuyruklarını. adam yemin ediyor. evrimci eleman sonuçta.
ancak tanrının ispatlanması ile olabilir. evrim değil ancak ne tanrı ne de evrenin kendiliğinden oluşup kendiliğinden bir evrimle de canlıların oluşması ispatlanamayacaktır.
evrime dair tek deneyiminin evrim = "maymundan geldik" eşitliği sanrısı olan bir kişiye göre kolay bir eylemdir. olsa olsa evrimin bir kısmının çürütülmesidir. bilimde her bilgi/tez/teori mutlak değildir ve değişebilir/yenilenebilir. değişmeyen kanunlardır. evrim teorisinin tamamıyla çökmesi söz konusu değil ancak bazı ayrıntılarının çökmesi ve/veya yerine yenisi eklenmesi mümkündür. iki ara form arasına başkasının girmesi veya birinin ortadan kalkması gibi. ayrıca evrim salt (harun yahyeah'ın sıçtığı gibi) atlaslardan ibaret değildir. ve ayrıca evrim teorisi tanrı ile ilgilenmez.
ateistlerin hiç bir zaman kabul etmeyeceği gerçekler.
espri için az da olsa zeka gereksinimi olduğundan bihaber, evrimleşememiş primat önermesi.

edit:entry numarası iyi denk gelmiş.esprinin ardından ne yapılabilir diye düşünenlere bir ışık olması dileğiyle.

edit:sanırım birilerinin fikri kaçmış.madem sileceksin, ne diye yazıyorsun.
http://zaman.com.tr/haber...tohumdan-bitki-yetistirdi

evrim için 30 bin yılın çok ama çok küçük olduğunu anlasalardı eğer, ee niye bugün hiç bi maymun dönüp te insan olmuyor - demezlerdi(gerçi maymunun insana dönüştüğünü de kimse iddia etmiyor ama, kıt/osuruktan/popüler anlayış ürünü)..
zamanla atlatılır bu da..
henüz mümkün olmamıştır.
(bkz: teori nedir)
(bkz: bilim nedir)
tek bir soru ile gerçekleştirilen durumdur.
izleyin;
http://www.youtube.com/watch?v=WWc9iT1R72U
evrime inanan insanlara sırf bu yüzden üzülüyorum. adam her gün ha çürütüldü ha çürütülecek korkusuyla yaşıyor. ya çürütülsün bi an önce yada kanıtlansın.