1. 1.
  inançları o kadar zayıf ki evrim teorisini okuyunca sarsılacak allah korusun...

  aman hatta ola ki evrim teorisinin kuramlaştığını öğrenirlerse direk karısını peşkeş çekecek ibine.
  2 -1 ... scorpioraptor
 2. 2.
  (bkz: evrimcilere döşenen fevkalade boru)

  zoruna mı gitti palyaço.
  -2 ... gok kubbeye kadar yolu var
 3. 3.
  adem masalını anlatıp durular artık, hı hı yasak elmayı yediler diye dünya var oldu, şeytan onları ayartmasa hiç bu kadar koca sistem olmayacaktı. yaratılışı bile bu kadar sığ açıklayan bir anlayışın var olduğu yerde bilim öğretmek tuhaf zaten. kapansın lan okullar size hiçbir şey lazım değil. siktirin gidip dar ül hadiste hadis öğrenin amk.
  ... allah yok din yalan
 4. 4.
  evrim islâm inancına terstir. reformist bazı islamcilar, aksini iddia etseler de, bir noktada tıkanıyorlar. islamdaki yaradılış mevzu ve evrim apayrı şeyler. o yüzden dincilerin tamamı evrim teorisine karşıdırlar. haliyle dindar ve kindar nesiller yetiştirmek gayesinde olan büyüklerimiz, evrimi mufredattan kaldırıp unutturma çabasına girmişler.
  ... 0fu0
 5. 5.
  evrim teorisinin müfredattan kaldırılması
  -2 ... gok kubbeye kadar yolu var
 6. 6.
  Yerine hurafelerin doldurulmasıyla gerizekalı bir neslin yetişmesi adına yapılmış eylem.
  8 -1 ... alkolik oldum
 7. 7.
  esas din dersinin müfredatta olması saçma. arabın biri mağaraya gitmiş melek görmüş sonra aha din demiş bunu anlatıyorsun bilim kurumunda.
  ancak 30 yaşında gemiye binmiş beş sene doğa araştırması yapmış, ardından gelip 20 sene gizli gizli bu teoriyi oluşturup açıklamış kişiyi bilim kurumlarında anlatmıyorsun.
  sebep?
  bilimsel değil.
  yav he he.
  5 -2 ... allah yok din yalan
 8. 8.
  Bilimi reddetmektir.
  3 ... petit beurre
 9. 9.
  evrimi müfredattan kaldırmak hristiyan yaratılışçıların istediği şey. hristiyan yaratılışçıların bu büyük oyununa kanmayın müslüman kardeşlerim.
  ... syme