bugün

şimdiki maymunlar.
kutuplara yaklaştıkça insanların daha çalışkan ve mutsuz olmasının yanında ekvatora yaklaştıkça insanların daha tembel ve mutlu olması güzel bir kanıt olsa gerek. toplum olarak insani hakları hukuki açıdan ekvatorda yaşayan toplumlara kıyasla mükemmel olan norveç aynı zamanda intiharda fark atmaktadır.
Görmek istemeyen kör cahillere göstersek de inkar edecekleri kanıtlardır. Allah'ı heykeltraş zannedecek kadar sığ düşünceli insanlara ne öğretebilirsiniz ki?
(bkz: başbakan a verilmiş en net ayar/#18744636)
darwin in allah tarafından gelen zekası.

(bkz: yaran başlıklar)
şimdi afendim kanıt bol bol vardır ama o kanıtı kabul edecek kişi yoktur yani kanıtı gözünüze soksak genede bu bir şey kanıtlamaz dersiniz. misal sölükten bir arkadaş ile bu konuyu tartışıyorduk. aşağıda verdiğim argümanların aynısını verdim ama bu bir şey kanıtlamaz diyerek kestirip attı neden kanıtlmayacağını ise nedense hiç değinme zahmetinde bulunmadı. gelelim kanıta.

bilindiği üzere yılanlar kertenkele vari sürüngenlerden evrimleşmiştir. ve yapılan gen araştırmalırıda göstermiştir ki yılanlar hala bacak oluşumu sağlayan genetik kodlara sahiptirler ama bu gener etkin değildir. o yüzden yılanların bacakları yoktur. ama bazen bir şekilde bu etkin olmayan genler aktifleşir ve bacaklara sahip bir yılanımız olur. o da bu linktedir.

http://aksam.medyator.com...s/2009/09/15/tekbacak.jpg

şimdi sorarım bu yılanın neden bacağı vardır. atalarından kendine miras kalan genler yüzünden mi yoksa sınanması için alllah ona böyle bir dertmi vermiştir.

yine aynı zamanda bir çok kertenkele türü vardır ki tam bir ara form örneğidir. bu kertenkeleler neredeyse tam bir yılan görünümün de olmalarına karşın çok minik ayaklara sahiptirler yani ayakları kullanılamadığı için zamanla körelmeye başlamıştır. kertenkeleler ise aşağıdadır.

http://www.baharkilic.org...5/25/meksika_ajolote.aspx

http://evrimagaci.org/fotograf/26/765/

halk arasında bir deyim vardır. yılanın ayağını gören cennetlik olur diye

kimse bana teşekkür etmeyecek mi acaba nede olsa cenneti sayemde garantilediniz.
hem senin hem maymunun hem köpeğin hem de ayının çükü olması.
teori deyip kanıtlamaya çalışmak gerçekten bu işi yapanların zeka seviyelerini ön plana çıkartıyor. alın size kanıt *
(bkz: nil erkoçlar)
insanın okuyamayan maymuna dönüşmesi.
(bkz: kanıtın yokluğu yokluğun kanıtı değildir)
1930 lardan kalma kafataslarının şuan ki insan kafatasıyla uyumluluğu %60-70 civarında kalıyor. bunuda reddedersen güneşin dünyanın etrafında döndüğünü düşünmeye devam et derim.
eğer ki birisi bana 'göz' ve 'görme ihtiyacı'nın evrimde nasıl oluştuğunu 'akla ve mantığa' uygun açıklarsa hayatım boyunca en ateşli evrim savunucu olacağına söz veriyorum. spekülasyon yapmayacaksınız, saçmalamayacaksınız. yani ben solungaç kol kanat, kuyruk ayak falan bir yere kadar tamam deyip kabul edebiliyorum da, arkadaş görme ihtiyacı nasıl oluşabilir ve bu sayede göz nasıl ortaya çıkabilir bunu aklım almıyor.
(bkz: celal şengör)
insan için vereyim;

körbağırsak
fetusdaki solungaç yarıkları
göz perdesi
madem allah yok, camileri kim yapti???????? diyen insanlara bakmali.