bugün

Bilindiği gibi evrim; "kademeli olarak gelişme ve değişme" demektir. Lügat manası böyle olmakla beraber, terim manası, bir türden bir başka türün veya bir varlıktan başka bir varlığın yavaş yavaş ve tesadüfen meydana gelmesidir. Bütün canlıların tek bir menşe (orijin)'den türeyip silsile halinde birbirinden tesadüfen geliştiğini savunan teori de "evrim teorisi"dir.

Kısaca,dünyada örneği olmayan ama nedense ateistlerce inanılan bir zırva.
ben hepsini anlıyom da şu tesadüfen kısmında takılıyom. *
Aslında bu teori tanrıyı inkar edilmek için bazı çevrelerce uydurulmuştur.Tesadüf saçmalığıda burdan gelir.Oysaki tüm insan oğlunun ürettiği teknolojiler tecrübe ve akıl yoluyla bulunmuştur.Ve hiçbiride tesadüfen meydana gelmemiştir.Yine belirtiğim gibi tesadüf saçmalığı.tanrıyı inkar edenlerin kullandığı bir morfindir.
Ülkemizde evrim teorisini en çok yalanlayan, şuan kedicikleri ile tutuklu Adnan Oktar' dı. Neden bunu kendine görev bilip kitap, video ve yayınlar yaptı? düşünmek lazım! Bizim bilimsel olarak gelişmemizi, birer Lucy olmamızı engelliyorlar galiba!. siz bilime değil kediciklerin beline bakın diyormuş gibi oynayıp duruyorlardı.

Evrim denildiğinde özellikle yukarda bahsettiğim zat yüzünden insanlar Allah inkar ediliyor sanıyorlar ki bende öyle sanıyordum ama özellikle "Cosmos" adlı belgeselden sonra biraz da olsa ufkum açıldı ve Allah herşeyi ne güzel evirmiş, evrim olmasa evrenimde olmazmış diyorum.
güncel Önemli Başlıklar