1. 1.
  insan gibi muazzam bir yapıya sahip insanı ve kainat gibi müthiş bir komplike sistemi evrime ve tesadüflere bağlama tam bire saçmalıktır. evrim teorisi inançsız yüreklerin kendilerine uydurduğu bir kılıftır. başta bu teoriyi ortaya atan darwin olmak üzre belli başlı teorisyenleri, teorilerinin saçmalık olduğunu sözleriyle itiraf etmişlerdir.
  darwin in ''sadece gözdeki kkarmaşık yapıyı incelemem bile beni teorimden soğuttu'' demesi en büyük kanıttır. tabi birde evrime kanıt diye sundukları ara geçiş formları. hepsinin imitasyon olduğu anlaşıldı.
  beyninizin her kıvrımına kazımakla mükellefsiniz. yaratıcınız allahtır. ve koca kainat yaratılışla meydana gelmiştir. gayrısı saçmalıktır.
  6 -4 ... entut
 2. 2.
  "yaratılış" kelimesinden başka bir şey bilmeyen ve bu kelimeyi, anlayamadığı ya da açıklayamadığı her şeyin altına yazan insanın söylemlerinden biri olarak karşımıza çıkar... bilinmelidir ki bunu söyleyen insan * beyni kullanmaktan acizdir.
  1 -1 ... tanimsizlik
 3. 3.
  (bkz: relatively speaking)
  ... fill in the blanks
 4. 4.
  evrim teorisi saçmalık değil,çok iyi düşünülmüş devlet destekli bir projedir. onun bilimsel zımbırtısı-cambaza baktırma tarafı bir yana, onun var oluş nedeni,hedefi şudur: hristiyanlıkta zulüm yasaktır. hatta bir yüzüne tokat atana diğer yüzünü çevirmek, ahirette hesap görülecek olması nedeniyle, hz isadan tevarüs eden bir ahlaktır. bu şartlar çerçevesinde, kralı anglikan kilisesi nin başı olan bir dini rejim sömürmeye,öldürmeye,zulmederek kul hakkı yemeye cevaz,gerekçe bulmalıydı. kurulması dahi din veya allah rızası için olmayan güç-şehvet adına mezhepleşen anglikan kilisesi(saray) tüm yaptıkları ve yapacakları için evrimi fikrini desteklemiş,bütçe ayırmıştır. amaç kamuoyunu ikna etmektir. evrim, bilimin revaç bulduğu,dinin üzerine çıktığı bu dönemde bize şunu söyler: vicdan,din ne derse desin,bilimin somut gerçeği önüne geçemez. büyük balık,küçüğü yutmalıdır,yoksa sen küçük balık olursun. fakirler,mazlumlar yok olacaktır zaten. bu sebeble onları senin yok etmenin bir günahı,vebali yoktur. kural budur ve önüne geçilmez. güneş batmayan ülkemizin,mazlumların yanındaki isa rejiminin(!) bekası adına bu yapılmalıdır.

  ekonomi her şeyin köküdür,ingiliz-amerika-sovyetler gibi dünyevi rejimlerde. Lenin dahi siyaset, ekonominin yoğunlaşmış hali olduğunu ifade eder. bu ülkelerde dünyanın sadece sınav yeri olduğu,mazluma yapılanın hesabının görüleceği fikri önemsenmediği için,sadece dünyada galip şekilde hüküm sürmek,başarılı olmak esas hedeftir,tıpkı günümüz yahudiliğinde olduğu gibi. batı siyasetin en önemli referans kitabı il principe nin yazarı maccivelli nin ifade ettiği gibi: "Zafere(başarıya) giden her yol mübahtır" onlar için. tabiki bilim rejim in bekası için sadece bir kılıftır,mazur gösterici perdedir.
  4 ... yapici tahribat
 5. 5.
  aslında burada evrimle tanrıyı birleştirsek...sanırım daha uygun bir zeminde çok insanla buluşula bilinir... ama yok peygamber,yok kitap derseniz kızarım ha....
  1 ... tabiyet
 6. 6.
  evrim teorisinde atlanan gerçekler var -evet.

  bunlarda bazı inanımsıların gelişip, gelişemeyenleri ezmesi noktasında

  gelişemeyenlerin akıbetinin anlatılmaması.

  onlarda sözlük gibi ortamlarda
  *, ve benzeri kelimelerin cümlelerde kullanılmasıyla karşımıza çıkabilmektelerdir.

  bir de evrim e , ya evrimleşmeseydik gözüyle bakınız.
  -1 ... 34prometheus