1. 1.
  bilimden zerre anlamayan cahil insandır.
  2 -1 ... system error
 2. 2.
  evrim teorisi diyen akılsızları gösteren başlık. tanrı'nın varlığı apaçık ortada. ağaçlar, dağlar, hava olayları, hayvanlar, gökyüzü. Bunlar kendılıgınden olmus olamaz.

  kör olmayın sonra çok geç olur da kurtulamazsınız.
  2 -3 ... havvv hav hav hav hiww hav
 3. 3.
  evrim hakkında yazılan kitapların hepsi 100 trilyonda 1 ihtimal üzerine yazılmıştır. çünkü evrim budur. tesadüf sadece. e sen bunca kitabın trilyonda bir ihtimali savunmasını kabulleniyorsan ve o derece küçük bir ihtimalin yıkılma ihtimalini kabulleniyorsan o zaten senin mucizen be güzel kardeşim. tanrı sensin sen.
  -1 ... ukraynali
 4. 4.
  adnan oktardır o. birde sahte damgası vurur delillerin üstüne.
  1 -1 ... kavalkemigylekavalcalankavalci
 5. 5.
  Evrimin gerçekliği kanıtlanamaz. Ayrıca evrim tüm hayvanların babasını ortak kabul ediyor bir hayvandan evrimleşe evrimleşe milyonlarca tür oluşmuş falan filan. Puhahaha

  Adamlar diyemiyor ki o kadar hayvan nasıl oluşacak. Ve bir iki tür ortaya atıp bunların nesilden nesile çiftlese ciflese milyonlar yıl sonra dünyanın bu halini aldığıni öne sürüyor o kutsal hayvanda belli değil. Bir hayvan kalıntısı inceledik diye kendilerini biz her şeyi biliriz gibi insanlara empoze ediyorlar lan onları araştıranlarda 30 40 yıl önce altına sıcıp sen ben gibi top oynuyordu. insan hic biseyi kanıtlayamaz o küçücük beyniyle.

  Bakın adam kendini insansı maymunların gelişmiş versiyonu kabul edip evrime inanıyor. Lakin adem ve havva beyaz tenliyse siyahlar kızıllar nasıl olur yaaaa diye diretiyor. EE inanmayanların gözleri kör, kulakları sağır. Onları uyarsanda uyarmasanda onlar için birdir inanmazlar. Bakara 6
  2 -1 ... yetersiz mamana
 6. 6.
  Cahil insanlara laf anlatmaya çalışan tecrübesiz bir insandır.
  ... kartonkutu